Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Tworzenie aplikacji Białystok

  Tworzenie aplikacji Białystok

  Projektujemy innowacyjne aplikacje mobilne i webowe, które realizują potrzeby Klientów z wielu branż. Pokonujemy wszelkie trudności, jakie pojawiają się na drodze stworzenia funkcjonalnej i niezawodnej aplikacji, uwielbiamy wyzwania, ponieważ tworzenie aplikacji dla firm z Białegostoku to nasza pasja. Posiadamy doświadczenie i wiedzę umożliwiające realizację potrzeb każdego, kto chce korzystać z najwyższej jakości produktów internetowych. Skrupulatnie analizujemy potrzeby, dlatego zawsze dokonujemy słusznego wyboru, jeżeli chodzi o proponowane rozwiązania.

  Tworzenie aplikacji Białystok

  Aplikacje mobilne i internetowe – Białystok

  Budujemy nowoczesne aplikacje internetowe dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców z Białegostoku oraz innych polskich miast. Grupa IMPROVE to solidna firma programistyczna z Poznania, która jest jednocześnie agencją interaktywną. Działamy kompleksowo, oferujemy elastyczne i profesjonalne podejście, dlatego na swoim koncie mamy już setki zrealizowanych projektów.

  Tworzenie aplikacji Białystok

  Funkcjonalne aplikacje webowe dla przedsiębiorców z Białegostoku

  Nasze aplikacje internetowe i mobilne dają przewagę nad konkurencją. Załoga Grupy IMPROVE składa się z doświadczonych specjalistów ciągle rozwijających swoje umiejętności, mających setki realizacji na koncie. Podążamy za aktualnymi trendami, dlatego tworzenie aplikacji mobilnych oraz internetowych jest w pełni nowoczesne i przystosowane do warunków panujących aktualnie na rynku.

  Jesteśmy zespołem doświadczonych programistów i specjalistów IT, którzy dla swoich Klientów chcą przygotowywać wyłącznie funkcjonalne aplikacje mobilne oraz internetowe. Potwierdzeniem naszych skutecznych działań są zadowoleni Klienci.

  Białystok to jedno z wielu miast, w których działamy. Główna siedziba naszej firmy znajduje się natomiast w Poznaniu. Bardzo dobrze znamy realia lokalnych rynków, z wyprzedzeniem proponujemy Klientom rozwiązania, które na pewno przyjmą się wśród społeczności danego miasta. Współpraca z naszą firmą gwarantuje sukces w branży internetowej.

  Nasz software house działa w Białymstoku

  Jesteśmy firmą programistyczną z Poznania, której misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług IT na terenie całej Polski, w tym również w Białymstoku.

  Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych i internetowych, wykorzystując takie technologie jak Symfony, Vue.js, Angular, Elasticsearch, MongoDB i wiele innych. Nasza oferta obejmuje również tworzenie stron i sklepów internetowych opartych o WordPress, oraz kompleksowe usługi IT.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  CIECH Agro
  CIECH Agro

  Serwis internetowy dla spółki akcyjnej Ciech. Aplikacja z geolokalizacją podpowiadająca najbliższych dystrybutorów oraz oddziały produktów klienta.

  Politechnika Bydgoska
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego
  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego

  Pasja, emocje, sport to główne filary, na których zbudowaliśmy stronę internetową dla Polskiego Związku Jeździeckiego.

  O nas

  Aplikacje Mobilne I Internetowe - Białystok - Grupa Improve zdjęcie nr 13

  Jako liderzy w dziedzinie usług IT, rozumiemy jak ważne jest dostarczanie naszym klientom rozwiązań skrojonych na miarę. To dlatego podejście, które zastosowaliśmy w Białymstoku, uwzględnia specyfikę tego miasta i potrzeby naszych klientów stamtąd.

  Nasza misja to wspieranie rozwoju Twojego biznesu poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Jesteśmy pewni, że dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu, Twoja firma w Białymstoku odniesie sukces.

  Dariusz Masztalerz

  CEO Grupa Improve

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta