Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Tworzenie aplikacji na zamówienie

  Tworzenie aplikacji na zamówienie

  Tworzenie aplikacji dla firm to nasza specjalność. Wykonamy projekt aplikacji dedykowanej, a potem wdrożymy Twój pomysł w taki sposób, aby przyniósł realne korzyści dla biznesu. Piszemy aplikacje internetowe i mobilne na iOS oraz Androida.

  Inwestycja w nowoczesne aplikacje dla firm to podstawa działalności w sieci. Zwiększasz w ten sposób swoją sprzedaż, budujesz mocne relacje z Klientami, oszczędzasz czas. Skorzystaj z naszej pomocy w tworzeniu aplikacji, a otrzymasz dedykowany moduł, dzięki któremu zrealizujesz swoje cele biznesowe – od kalkulatorów, aż po systemy rezerwacji.

  Aplikacje mobilne oraz internetowe tworzymy od podstaw zgodnie z analizą potrzeb Klientów. Możemy w ten sposób przygotować optymalne i kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu. Nasze aplikacje sprawią, że efektywność działań firmy zwiększy się. Ułatwią kontakt z Klientem czy możliwość realizowania w tym samym czasie większej ilości zadań.

  Tworzenie aplikacji na zamówienie

  Tworzenie aplikacji dla firm z IMPROVE

  Tworzymy różne rodzaje aplikacji dla firm. Najczęściej są to:

  Aplikacje offline

  Są to aplikacje zainstalowane bezpośrednio na urządzeniu, aby z nich korzystać nie trzeba mieć dostępu do internetu. Umożliwiają m.in. synchronizację z innymi urządzeniami, a także pozwalają udostępniać efekty pracy. Tworzenie aplikacji tego typu zwykle odbywa się na zamówienie firm chcących pozyskać wewnętrzne narzędzia usprawniające wymianę informacji między pracownikami.

  Aplikacje internetowe

  Są to rozwiązania mobilne, które wymagają dostępu do sieci, aby uzyskać określone funkcjonalności. Tworzenie aplikacji na zamówienie w tym przypadku obejmuje m.in. programy do zarządzania magazynami, systemy do przeglądania ofert, platformy dla przedstawicieli handlowych.

  Aplikacje PWA

  Choć przypominają standardowe aplikacje, są to tak naprawdę specyficzne rodzaje stron internetowych. Główną ich zaletą jest możliwość wykorzystywania wielu funkcji m.in. powiadomień push czy geolokalizacji. Jest możliwość ich uruchomienia z poziomu zwykłej przeglądarki internetowej, nie trzeba ich pobierać ani instalować

  Tworzenie aplikacji na zamówienie

  Projektowanie aplikacji biznesowych z korzyścią dla Ciebie

  Sukces każdej działalności polega na innowacjach. Aplikacja stworzona na zamówienie to jedną z nich. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest przebić się z ofertą w gąszczu wielu podobnych firm, a jednocześnie zarządzać wszystkimi strukturami przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego tworzymy aplikacje wykorzystywane w wewnętrznych strukturach firm. Wkrocz wraz z nami na wyższy poziom zarządzania swoim przedsiębiorstwem.

  Aplikacja w pełni dopasowana do potrzeb jest Twoim marzeniem? Grupa Improve je zrealizuje. Najważniejszym atutem naszej działalności jest elastyczność. Tworzenie aplikacji na zamówienie wymusza na nas pełne dopasowanie do potrzeb Klienta. Wśród naszych celów znajdują się:

  • projektowanie oparte na realizacji celów,
  • możliwość rozbudowy aplikacji o kolejne moduły,
  • wspieranie wszystkich procesów biznesowych,
  • optymalizacja działań wewnętrznych w firmie.

  Zamawiając aplikacje na zamówienie w Improve, otrzymujesz moduł do realizacji wielu procesów w firmie. Budujesz swoją przyszłość w oparciu o najnowocześniejsze technologie, zgodne z aktualnymi oraz przyszłymi potrzebami.

  Spis treści

  Jak projektujemy aplikację dedykowaną dla Twojej firmy?

  Tworzenie aplikacji na zamówienie nie jest łatwe, wymaga dokładnego wysłuchania potrzeb Klient, często poznania wewnętrznej struktury firmy. W zależności od tego, w jakiej klient działa branży, projektowanie aplikacji biznesowych przybiera różną formę. Stosujemy inne metody, podejście oraz zakres funkcji. Tym samym nasze aplikacje wyróżniają się, zapewniają kompleksową pomoc w obsłudze klientów i prezentacji towarów.

   

  O nas

  Lata obecności na rynku sprawiły, że jako software house z Poznania możemy zapewniać kompleksowy zakres usług naszym wymagającym Klientom. Naszą działalność wyróżniają usługi 360. Co to oznacza? Możemy dla Ciebie przygotować zarówno strony internetowe od podstaw, wykonać pozycjonowanie, zrealizować wysokiej jakości treści na platformy, poprowadzić kampanię e-marketingową, a także przygotować innowacyjne aplikacje. Tworzenie ich jest jedną z podstaw naszej działalności.

  Współpracę opieramy na innowacyjnych strategiach, nowoczesnych projektach oraz kompleksowym podejściu. Jako firma programistyczna z Poznania mamy wiedzę, doświadczenie oraz zespół specjalistów, którzy zadbają, aby projektowanie aplikacji przebiegało zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami.

  Improve zapewnia wiele usług w jednym miejscu. Cenimy wieloletnią współpracę. Chcemy przygotować dla Klientów z Poznania i okolic najlepsze aplikacje internetowe i mobilne. Wierzymy, że z nami możesz osiągnąć sukces. Najlepsza agencja interaktywna z Poznania to właśnie my!

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta