Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Grupa Improve – kompetencje

Kompetencje Grupa Improve zdjęcie nr 13

Stale rozwijana, podejmująca kolejne wyzwania, Grupa Improve składa się z trzech filarów. Ich wspólne działania pozwalają kompleksowo obsłużyć klientów, zbudować strony dostosowane specjalnie do ich potrzeb. W ten sposób możemy zarówno udoskonalić istniejące strony, jak i zbudować je od zera, stosując najlepsze narzędzia i metody. Kompetencje naszych zespołów gwarantują wymierne efekty. Strona firmowa, sklep internetowy, wizytówka – pomożemy w opracowaniu każdego rodzaju przedsięwzięcia.

Kompetencje Grupy Improve

Trzy główne działy Grupy Improve odpowiadają za oprawę graficzną, za stronę programistyczną, oraz marketing. Każdy z nich może zostać oddelegowany do pracy nad państwa projektem. Dzięki temu strona będzie spójna, zoptymalizowana i spełniająca oczekiwania. Obecnie trzeba bowiem przykładać tyle samo uwagi do treści, sposobu jej prezentacji jak i samej promocji. Korzystając z naszego doświadczenia i kompetencji pomożemy w wybraniu odpowiednich metod i narzędzi. Każdy element wykonują bowiem specjaliści z konkretnych działów, współpracujący od początku do końca projektu.

Dział graficzny odpowiada za projekt strony, jej atrakcyjny wygląd i dopasowanie jej do rynkowych standardów. Dobrze wiemy, że pierwsze wrażenie jest często decydujące, więc czytelność i nowoczesność strony są naszym priorytetem. Prezentacja mało jednak znaczy gdy witryna wczytuje się wolno, nie wyświetla się dobrze na telefonach, czy też oferuje zbyt mało informacji. Za jej optymalizację, dobre działanie, posiadanie odpowiednich funkcji i szybkość odpowiada dział programistyczny. Posiadając zaplecze programistyczne gwarantujemy wsparcie i działanie strony. Dział marketingu przygotuje ją za to pod kątem promocji, optymalizacji pod wyszukiwarkę Google i atrakcyjności dla odbiorców. To jego kompetencje gwarantują stały przyrost odwiedzeń strony. Dbając o promocję w social media, odpowiednią reklamę i kampanie adwords możemy zagwarantować wzrost widoczności strony.

Stosując nowoczesne metody, wykorzystując kompetencje swoich pracowników i ich zaangażowanie możemy zaoferować najwyższe standardy. Szukając sposobu na dotarcie do nowych klientów trzeba dbać o prezentację w sieci, działanie strony, ofertę. Grupa Improve posiada skuteczne narzędzia, by osiągnąć odpowiednią prezentację, zasięgi, reklamę i działanie strony. Zgłoś się do nas i odmień swój biznes w sieci.

Sprawdź usługi naszego software house

Ostatnie wpisy blogowe

Umów sięna darmową konsultację