Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Koronawirus, a wykonanie strony – czy to dobry moment?

Koronawirus, A Wykonanie Strony – Czy To Dobry Moment? zdjęcie nr 13

Obecnie wiele przedsiębiorstw znalazło się w trudnej sytuacji. Koronawirus skomplikował wiele planów i zmusił do zmiany strategii. Są jednak zmiany i inwestycje, które można bez przeszkód poczynić także w czasie pandemii. Na przykład wykonanie strony, zoptymalizowanie jej i przygotowanie pod obsługę klientów online. Bo to tu czekają największe szanse do rozwoju. Sieć stała się teraz jeszcze bardziej kluczowym elementem życia niż choćby rok temu.

Czy Koronawirus może przeszkodzić w budowie strony?

To jakie obostrzenia wprowadzono w Polsce wyraźnie pokazuje jak ważne jest przenoszenie swojego biznesu do Internetu. Posiadanie odpowiedniej strony, czytelnej, dobrze zoptymalizowanej i wypromowanej to konieczność. Dla wielu rodzajów firm, mniejszych i większych, to obecnie jedyny sposób na nawiązywanie kontaktów z klientem. Koronawirus na szczęście nie dotknął wszystkich branż i nawet jeżeli dopiero teraz podejmie się decyzję o zainwestowaniu w swoją stronę – jesteśmy w stanie to zrobić. Agencja Improve dostosowuje się do potrzeb klientów i obecnej sytuacji na rynku. Możemy zaoferować pełne doradztwo, oraz wykonać i wdrożyć projekt zdalnie. Poprzez kontakt telefoniczny lub przez Skype obsługujemy już wielu klientów. Pomagamy im także polepszać swoją pozycję w Google i wspierać ich strony firmowe i prywatne. To rzeczy dzięki którym można zdobyć przewagę nad konkurencją.

Tego typu działania możemy wykonywać dzięki zdalnej pracy naszych specjalistów. Koronawirus w takim przypadku nie stanowi przeszkody. A w tak szczególnym czasie, wyjątkowo dobrze widać ile może dać dobrze zaprojektowana strona. Strona odwiedzana przez użytkowników, na której możemy łatwo przekazywać informacje i uzyskać z nimi kontakt. Przystosowanie się do nowej sytuacji wymaga wielu zmian od nas wszystkich. Może to być okazja do znalezienia czasu na odmianę swojego wizerunku w Internecie i sprawdzenie ile da się tym zyskać.

Koronawirus może nas zbyt szybko nie opuścić. Dobra strona/wizytówka w sieci w takim przypadku nabiera większej wartości. To inwestycja, która szybko okaże się bardzo opłacalną. Tym bardziej, w sytuacji w której tak wiele spraw staramy się rozwiązać przez Internet. Umiejętność dostosowywania się do nowych realiów to coś przed czym nie uciekniemy. Nie warto więc z tym zwlekać.

Sprawdź usługi naszego software house

Ostatnie wpisy blogowe

Umów sięna darmową konsultację