Wróć
Serwisy w standardzie WCAG 2.1
Oferta
Serwisy w standardzie WCAG 2.1

Serwisy w standardzie WCAG 2.1

Budowane przez Grupę IMPROVE serwisy spełniają standardy WCAG 2.1. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na umiejętne stosowanie reguł niezbędnych przy budowaniu platform internetowych dla sektora publicznego. Każda witryna jest prosta w obsłudze, przejrzysta i przystosowana do umiejętności niewprawionych użytkowników internetu.

Serwisy w standardzie WCAG 2.1

Międzynarodowe standardy ułatwiają tworzenie stron WCAG 2.1

Przestrzegamy międzynarodowych standardów opracowanych przez W3C (World Wide WebConsortium) w zakresie tworzenia stron dla sektora publicznego. Stosujemy rozwiązania, dzięki którym obsługa witryny i zapoznawanie się z umieszczonymi na niej treściami jest proste dla niewprawionych użytkowników, jak i osób niepełnosprawnych.

Strony internetowe WCAG 2.1 są w pełni przyjazne dla:

  • osób słabowidzących,
  • osób z problemami poznawczymi,
  • użytkowników urządzeń mobilnych.
Serwisy w standardzie WCAG 2.1

Tworzymy nowoczesne strony internetowe WCAG

Wykorzystujemy standardy WCAG 2.1, aby przygotować nowoczesne strony internetowe dla organów administracji publicznej, takich jak m.in. urzędy miast, placówki medyczne.

Kompleksowo wdrażamy i obsługujemy strony internetowe WCAG 2.1. Zapewniamy stałe wsparcie techniczne, oferujemy nowoczesne szablony WCAG 2.1, a jednocześnie gwarantujemy, że witryny zawsze będą działały niezawodnie.

Projekty stron zgodnych z obowiązującą ustawą są przemyślane, nowoczesne i rzetelnie wykonane. Przywiązujemy uwagę zarówno do warstwy estetycznej, jak i technicznej, co pozwala na pełne dopasowanie strony do WCAG 2.1.