Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Serwisy w standardzie WCAG 2.1

  Serwisy w standardzie WCAG 2.1

  Budowane przez Grupę IMPROVE serwisy spełniają standardy WCAG 2.1. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na umiejętne stosowanie reguł niezbędnych przy budowaniu platform internetowych dla sektora publicznego. Każda witryna jest prosta w obsłudze, przejrzysta i przystosowana do umiejętności niewprawionych użytkowników internetu.

  Serwisy w standardzie WCAG 2.1

  Międzynarodowe standardy ułatwiają tworzenie stron WCAG 2.1

  Przestrzegamy międzynarodowych standardów opracowanych przez W3C (World Wide WebConsortium) w zakresie tworzenia stron dla sektora publicznego. Stosujemy rozwiązania, dzięki którym obsługa witryny i zapoznawanie się z umieszczonymi na niej treściami jest proste dla niewprawionych użytkowników, jak i osób niepełnosprawnych.

  Strony internetowe WCAG 2.1 są w pełni przyjazne dla:

  • osób słabowidzących,
  • osób z problemami poznawczymi,
  • użytkowników urządzeń mobilnych.
  Serwisy w standardzie WCAG 2.1

  Tworzymy nowoczesne strony internetowe WCAG

  Wykorzystujemy standardy WCAG 2.1, aby przygotować nowoczesne strony internetowe dla organów administracji publicznej, takich jak m.in. urzędy miast, placówki medyczne.

  Kompleksowo wdrażamy i obsługujemy strony internetowe WCAG 2.1. Zapewniamy stałe wsparcie techniczne, oferujemy nowoczesne szablony WCAG 2.1, a jednocześnie gwarantujemy, że witryny zawsze będą działały niezawodnie.

  Projekty stron zgodnych z obowiązującą ustawą są przemyślane, nowoczesne i rzetelnie wykonane. Przywiązujemy uwagę zarówno do warstwy estetycznej, jak i technicznej, co pozwala na pełne dopasowanie strony do WCAG 2.1.

  Spis treści
  O nas

  Jesteśmy firmą programistyczną z Poznania działającą w branży od 2013 roku. Wykorzystujemy standardy WCAG 2.1, aby przygotować nowoczesne strony internetowe dla organów administracji publicznej z Poznania, takich jak m.in. urzędy miast, placówki medyczne. Ofertę kierujemy także do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

  Jako software house projektujemy oraz wdrażamy funkcjonalne, intuicyjne aplikacje mobilne i webowe wspierające technologiczny rozwój firm. Klienci z Poznania i okolic już nam zaufali. Warto, abyś również dołączył do tego grona, jeżeli chcesz odnieść sukces w sieci.

  Kompleksowe podejście do działalności w sieci sprawia, że przygotowujemy nie tylko strony internetowe WCAG 2.1, ale również nowoczesne aplikacje mobilne i webowe, sklepy internetowe. Zlecić możesz nam także projektowanie UX/UI, pozycjonowanie czy marketing internetowy. Oferujemy także doradztwo IT.

  Przestrzegamy międzynarodowych standardów opracowanych przez w zakresie tworzenia stron dla sektora publicznego. Działamy zgodnie z algorytmami Google.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta