Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Serwisy w standardzie WCAG 2.1

  Serwisy w standardzie WCAG 2.1

  Budowane przez Grupę IMPROVE serwisy spełniają standardy WCAG 2.1. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na umiejętne stosowanie reguł niezbędnych przy budowaniu platform internetowych dla sektora publicznego. Każda witryna jest prosta w obsłudze, przejrzysta i przystosowana do umiejętności niewprawionych użytkowników internetu.

  Serwisy w standardzie WCAG 2.1

  Międzynarodowe standardy ułatwiają tworzenie stron WCAG 2.1

  Przestrzegamy międzynarodowych standardów opracowanych przez W3C (World Wide WebConsortium) w zakresie tworzenia stron dla sektora publicznego. Stosujemy rozwiązania, dzięki którym obsługa witryny i zapoznawanie się z umieszczonymi na niej treściami jest proste dla niewprawionych użytkowników, jak i osób niepełnosprawnych.

  Strony internetowe WCAG 2.1 są w pełni przyjazne dla:

  • osób słabowidzących,
  • osób z problemami poznawczymi,
  • użytkowników urządzeń mobilnych.
  Serwisy w standardzie WCAG 2.1

  Tworzymy nowoczesne strony internetowe WCAG

  Wykorzystujemy standardy WCAG 2.1, aby przygotować nowoczesne strony internetowe dla organów administracji publicznej, takich jak m.in. urzędy miast, placówki medyczne.

  Kompleksowo wdrażamy i obsługujemy strony internetowe WCAG 2.1. Zapewniamy stałe wsparcie techniczne, oferujemy nowoczesne szablony WCAG 2.1, a jednocześnie gwarantujemy, że witryny zawsze będą działały niezawodnie.

  Projekty stron zgodnych z obowiązującą ustawą są przemyślane, nowoczesne i rzetelnie wykonane. Przywiązujemy uwagę zarówno do warstwy estetycznej, jak i technicznej, co pozwala na pełne dopasowanie strony do WCAG 2.1.

  Spis treści
  O nas

  Jesteśmy firmą programistyczną z Poznania działającą w branży od 2013 roku. Wykorzystujemy standardy WCAG 2.1, aby przygotować nowoczesne strony internetowe dla organów administracji publicznej z Poznania, takich jak m.in. urzędy miast, placówki medyczne. Ofertę kierujemy także do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

  Jako software house projektujemy oraz wdrażamy funkcjonalne, intuicyjne aplikacje mobilne i webowe wspierające technologiczny rozwój firm. Klienci z Poznania i okolic już nam zaufali. Warto, abyś również dołączył do tego grona, jeżeli chcesz odnieść sukces w sieci.

  Kompleksowe podejście do działalności w sieci sprawia, że przygotowujemy nie tylko strony internetowe WCAG 2.1, ale również nowoczesne aplikacje mobilne i webowe, sklepy internetowe. Zlecić możesz nam także projektowanie UX/UI, pozycjonowanie czy marketing internetowy. Oferujemy także doradztwo IT.

  Przestrzegamy międzynarodowych standardów opracowanych przez w zakresie tworzenia stron dla sektora publicznego. Działamy zgodnie z algorytmami Google.