Umów się
na darmową konsultację
Oferta
Systemy rezerwacyjne dla warsztatów
Chcesz umawiać Klientów przez internet? Mamy dla Ciebie fantastyczne rozwiązanie: system rezerwacji dla branży moto. Narzędzie usprawni Twoją codzienną pracę, pomoże znaleźć dogodne terminy dla Klientów warsztatu samochodowego, wulkanizacji, myjni czy szkoły nauki jazdy.

Aplikacje do rezerwacji dla warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych
Twoja firma składa się z kilku stanowisk? Klienci stoją w kolejce, zamiast zapisać się na określoną godzinę? Masz biznes w różnych lokalizacjach? Trudno nadążyć. Na szczęście mając do dyspozycji sprawny system zarządzania biznesem moto, możesz zapewnić bezproblemową rezerwację dla wszystkich swoich Klientów. Każdy znajdzie dla siebie dogodny termin skorzystania z usługi.
Aplikacja do rezerwacji dla warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych jest dziś niemal standardem, jeżeli chcesz sprostać oczekiwaniom Klientów.

Co oferuje system rezerwacji dla branży moto?
- Profesjonalne oprogramowanie internetowe pozwalające na szybką rezerwację wybranego terminu skorzystania z usługi
- Prostą konfigurację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika
- Kontrolę nad każdym oddziałem firmy i dokonanymi w nich rezerwacjami
Sprawdź usługi naszego software house
Nasz software house działa w Twoim mieście
Realizacje naszych aplikacji i stron www
Kilka słów o naszych usługach ….
Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.
CEO Grupa Improve
Dariusz Masztalerz
Kilka słów o naszych usługach ….
Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.
Dział Obsługi klienta
Jakub Domagalski
Stwórz z nami aplikację lub stronę www
Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do naszych poradników: