Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Systemy rezerwacji

  Systemy rezerwacji

  Projektujemy, tworzymy i wdrażamy kompleksowe systemy i aplikacje do rezerwacji miejsc. System rezerwacji w formie nowoczesnej, mobilnej aplikacji lub modułu na stronie www to standard w branży medycznej, motoryzacyjnej czy hotelarskiej. Stworzymy dopasowaną do Twoich potrzeb aplikację lub internetowy system rezerwacji, z którego będziesz czerpał wiele korzyści.

  Zapomnij o nieodebranych połączeniach, niezapisanych wizytach czy innych pomyłkach. Zainwestuj w system rezerwacyjny, dzięki któremu przyjmiesz bez pomyłek każdą rezerwację, obsłużysz płatności czy zatroszczysz się o niezawodną komunikację.

  Systemy rezerwacji

  System rezerwacji online – dlaczego warto?

  • System rezerwacji online jest intuicyjny, mogą z niego korzystać użytkownicy polskojęzyczni, jak i obcokrajowcy. Klienci już nie muszą dzwonić do wybranego punktu usługowego, aby dokonać rezerwacji. Robią to wygodnie poprzez system rezerwacji wizyt. Szybko, łatwo i przyjemnie.
  • System rezerwacji stanowi fantastyczne połączenie formularza kontaktowego wraz z rezerwacją miejsc. Istnieje oczywiście możliwość płatności online, co jest dodatkowym udogodnieniem dla Klientów.
  • Wykorzystaj system rezerwacji w swojej działalności jako atut i szansę na prześcignięcie konkurenci.
  Systemy rezerwacji

  Prosta aplikacja do rezerwacji terminów

  Wdrażamy gotowe systemy rezerwacji na popularnych CMS-ach w tym WordPress. Takie rozwiązanie niesie szereg korzyści. Prosty system rezerwacji, który proponujemy, możemy dopasować do potrzeb różnych branż. Ponadto możemy zbudować dedykowaną aplikację do rezerwacji, która umożliwi nie tylko bookowanie terminów z poziomu urządzeń mobilnych, ale da szereg innych możliwości.

  Jeżeli zainwestujesz w profesjonalny system rezerwacji online, zwiększysz swoją pozycję na rynku, obniżysz koszty obsługi osób rezerwujących dane usługi.

   

  Spis treści
  O nas

  Projektujemy, tworzymy i wdrażamy kompleksowe systemy rezerwacyjne oraz aplikacje rezerwacyjne dla Klientów z Poznania i okolic. Dzięki temu, że działamy jako firma programistyczna oraz agencja interaktywna, możemy zaproponować usługi 360. Oprócz tego, że wykonamy dla Ciebie internetowe systemy rezerwacyjne, przygotujemy także strony internetowe, aplikacje mobilne i webowe, kampanie e-marketingowe. Przeprowadzimy analizy produktów internetowych, w celu podwyższenia ich skuteczności w zdobywaniu Klientów.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta