Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Systemy rezerwacyjne dla hoteli i pensjonatów

  Systemy rezerwacyjne dla hoteli i pensjonatów

  Branża turystyczna oraz hotelarska wiele zyskały na obecności w sieci – w zasadzie nieograniczony dostęp do turystów z całego świata. Tworzymy systemy i aplikacje do rezerwacji dla branży hotelarskiej, które umożliwiają zarezerwowanie noclegu z dowolnego miejsca na świecie. Sprawdź, jakie inne korzyści niesie dla Twojego biznesu, postawienie na dedykowane aplikacje rezerwacyjne dla hoteli i pensjonatów, jakie tworzą nasi programiści.

  Systemy rezerwacyjne dla hoteli i pensjonatów

  Rezerwacje online dla branży hotelarskiej

  Planując podróże, wielu turystów korzysta przede wszystkim z baz noclegowych występujących w internecie. Twojego hotelu nie może zabraknąć w sieci. Zaprezentuj się z jak najlepszej strony, pokaż swoje wnętrza, przedstaw ofertę, a jednocześnie daj możliwości dokonania wygodnej rezerwacji online.

  System rezerwacji online ułatwia pozyskiwanie nowych gości, jak i przedstawianie oferty szerokiej grupie turystów. Możesz reklamować się znacznie prościej, wykorzystywać dodatkowe opcje, jakie ma system. Zadowoleni goście na pewno chętnie skorzystają z Twoich usług.

  Wysoka jakość obsługi, którą gwarantuje system rezerwacji online, daje szansę na zdobycie dużej bazy wiernych klientów.

  Systemy rezerwacyjne dla hoteli i pensjonatów

  Systemy rezerwacyjne dostosowane do potrzeb hotelu

  System rezerwacyjny, który dla Ciebie przygotujemy, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Przede wszystkim jest bezpieczny, bukowanie pokoi hotelowych nie wiąże się z upublicznieniem danych personalnych gości, kodowane są także dane wykorzystywane do dokonania przelewu. Wszystkie poufne informacje są strzeżone przez systemy zabezpieczające. Wykorzystujemy w tym celu szyfrowanie danych, jak i najważniejsze certyfikaty.

  Przygotujemy czytelny system rezerwacyjny, w którym nie będzie długich, niezrozumiałych formularzy, niejasnych opisów oferty czy niedziałających filtrów wyszukiwania. Zadbamy, aby system rezerwacyjny nie został wzbogacony o elementy mogące odstraszyć od Twojego obiektu gości. Rezerwacja przebiegnie szybko, sprawnie i pomyślnie.

  Każdy system rezerwacyjny, który tworzymy, jest przystosowany do wyświetlania na urządzeniach stacjonarnych, jak i mobilnych.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta