Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Testowanie oprogramowania i QA

  Testowanie oprogramowania i QA

  Wykonujemy precyzyjne testy wydajnościowe aplikacji webowych i mobilnych. Dzięki nam zyskasz przewagę nad konkurencją, a oprogramowanie będzie działało niezawodnie. Lepsza jakość oprogramowania pomaga w prawidłowym zarządzaniu ofertą, zwiększa sprzedaż oraz przyciąga klientów.

  Współpracując z nami masz dostęp do Quality Assurance, czyli usługi zapewniającej najwyższą jakość, odpowiedzialną za sukces Twojej firmy. Otrzymujesz niezawodny, dopasowany do potrzeb produkt, który pomoże osiągnąć pożądane efekty.

  Testowanie oprogramowania i QA

  Testy aplikacji webowych i mobilnych z Improve

  Wykonujemy testy aplikacji webowych oraz mobilnych bez względu na zastosowany w nich język programistyczny. Nasze działania obejmują:

  • testy wydajnościowe aplikacji webowych i mobilnych,
  • testy bezpieczeństwa aplikacji webowych i mobilnych,
  • testy użyteczności aplikacji webowych i mobilnych,
  • testy konfiguracji aplikacji webowych i mobilnych,
  • testy obciążeniowe aplikacji webowych i mobilnych,
  • testy niezawodności aplikacji webowych i mobilnych.

  Mamy wiedzę i doświadczenie, dzięki którym testowanie aplikacji przebiega szybko, sprawnie i precyzyjnie. Otrzymujesz do użytku oprogramowanie działające bezbłędnie, przyjazne dla użytkownika, zapewniające wysokie wyniki sprzedaży.

  Testowanie oprogramowania i QA

  QA – najwyższa jakość każdego projektu IT

  Chcesz korzystać wyłącznie z najwyższej jakości aplikacji? Jeżeli tak, przekonaj się, czy w Twojej firmie właśnie takie się znajdują. Korzystając z usługi Quality Assurance otrzymasz odpowiedzi na pytania:

  • jak uzyskać najwyższą jakość aplikacji webowej i mobilnej?
  • jak dobrać narzędzia, jakie podjąć decyzje oraz jakie standardy wprowadzić, aby testy aplikacji mobilnych i webowych zawsze wykazywały najwyższą jakość?
  • jak utrzymywać wysoką jakość zarządzania aplikacjami firmowymi?

  Wykorzystaj potencjał naszego zespołu, skorzystaj z naszych niezawodnych strategii i wyznacz standardy, dzięki którym testowanie bezpieczeństwa aplikacji internetowych zawsze będzie przebiegało niezawodnie.

  Czym jest Quality Assurance?

  Quality Assurance to obszar zarządzania jakością, zgodny z normą ISO 9000, który potwierdza spełnienie przez firmę wymagań jakościowych. Musi go zapewnić każdy tester oprogramowania, który dba o programowanie jakości. Testowanie oprogramowania tylko wtedy ma sens i przynosi dla Klienta realne korzyści.

  Na czym polega manualne testowanie aplikacji?

  Przygotujemy scenariusze testowe bez użycia narzędzi automatycznych dedykowanych dla aplikacji webowych oraz mobilnych. Testy manualne aplikacji webowej są bardzo sprawne, wymagają wiedzy oraz doświadczenia.

  Na czym polegają automatyczne testy aplikacji mobilnych?

  Wykorzystując automatyczne testowanie aplikacji mobilnych, korzystamy z narzędzi, które aktywują skrypty testowe. Stanowi to wsparcie dla testów manualnych, uzupełnia pewne luki. Ponadto, testy automatyczne aplikacji webowych zapewniają powtarzalność oraz szybkie przeprowadzenie całego procesu.

  Na czym polegają testy wydajnościowe aplikacji webowych?

  Testowanie aplikacji webowych musi odbywać się na wielu obszarach, jeżeli chcesz sprawdzić jej działanie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Bardzo duże znaczenie mają testy obciążeniowe aplikacji webowych, które wykazują, jak radzą sobie w przypadku dużego zainteresowania użytkowników.

  Na czym polegają testy bezpieczeństwa aplikacji webowych?

  Sprawdzimy próby nadużycia wszystkich funkcji zastosowanych w aplikacji. Wygenerujemy potencjalne zagrożenia, bierzemy pod uwagę kluczowe metody włamania do aplikacji i pozyskania z niej danych. Testowanie aplikacji webowej na takim poziomie jest niezwykle istotne dla bezpieczeństwa poufnych informacji zgromadzonych w systemie. Właściwe zabezpieczenia ochronią aplikację przed atakami hakerskimi.

  Dlaczego warto testować aplikacje?

  Aplikacje mobilne i webowe poddawane różnego typu testom to standard w działalności każdej firmy będącej ich właścicielami. Testy penetracyjne aplikacji webowych umożliwiają wykrywanie błędów i nieprawidłowości, a tym samym chronią dane i zapewniają bezproblemowe korzystanie z aplikacji przez Klientów.

  O nas

  Firma programistyczna z Poznania, jaką jest Improve działa kompleksowo. Na rynku jesteśmy obecni od 2013 roku. Zdobyliśmy grono zaufanych Klientów z Poznania i okolic, ale ciągle chcemy się rozwijać.

  Wykonujemy precyzyjne testy wydajnościowe aplikacji webowych i mobilnych z Poznania i okolic. Dzięki nam zyskasz przewagę nad konkurencją. Gwarantujemy, że każde oprogramowanie, jakie dla Ciebie przygotujemy, będzie działało niezawodnie. Zyskasz możliwość bezproblemowego zarządzania ofertą, zwiększysz sprzedaż i przyciągniesz nowych Klientów.

  Elastyczne podejście do potrzeb gwarantuje nam świadczenie usług 360. Jesteśmy zarówno firmą programistyczną, jak i agencją SEO/SEM. Dzięki temu w zakresie naszych usług znajdziesz aplikacje mobilne i webowe, strony i sklepy internetowe, marketing internetowy, projektowanie UX oraz audyty, a także doradztwo IT.

  Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowe testowanie oprogramowania, a także szereg innych usług umożliwiających budowanie silnej pozycji marki w internecie. Sukces Twojej firmy w Poznaniu będzie większy, jeżeli rozpoczniesz współpracę z nami.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  CIECH Agro
  CIECH Agro

  Serwis internetowy dla spółki akcyjnej Ciech. Aplikacja z geolokalizacją podpowiadająca najbliższych dystrybutorów oraz oddziały produktów klienta.

  Get to hikes
  Get to hikes

  Dedykowana aplikacja internetowa dla klienta z Portugalii wraz z aplikacją do skanowania biletów w formie QRcode. Zajmowaliśmy się zaprojektowanie koncepcji, grafiki, oprogramowaniem oraz wdrożeniem na serwer klienta.

  focusphoto.pl
  focusphoto.pl

  Strona internetowa dla studia fotografii reklamowej wraz z rozbudowanym portfolio prezentującym najlepsze projekty.

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta