Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje internetowe Gdańsk

  Aplikacje internetowe Gdańsk

  Nasz software house tworzy aplikacje mobilne i webowe dla firm z całej Polski, w tym z Gdańska. Udoskonalamy już istniejące rozwiązania IT. Nasze działania opierają się na planowaniu, projektowaniu, wdrażaniu oraz nadzorowaniu rozwoju aplikacji. Rozpoczynając z nami współpracę, zyskujesz wsparcie na każdym etapie zarządzania produktem internetowym.

  Aplikacje internetowe Gdańsk

  Tworzenie aplikacji – Gdańsk

  Od 2013 roku tworzymy funkcjonalne, innowacyjne aplikacje mobilne dla gdańskich firm. Wykorzystujemy doświadczenie, aby zrealizować projekty aplikacji dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Każda aplikacja wychodząca z naszej firmy programistycznej jest atrakcyjna pod względem wizualnym oraz angażująca użytkowników.

  Tworzenie aplikacji webowych i mobilnych opieramy na trendach zgodnych z UI i IX. Przygotowujemy produkty dla małych, średnich oraz dużych firm z Gdańska i całej Polski. Jesteśmy w stanie wdrożyć każdy Twój pomysł, uzyskasz maksimum korzyści dla biznesu. Stawiamy na bliskie relacje z Klientami, chcemy zaspokajać potrzeby, jeżeli chodzi o najlepsze oprogramowania internetowe realizujące cele biznesowe.

  Podążamy za aktualnymi trendami, pomysłami klientów, dobieramy najnowocześniejsze technologie. Projektowanie i tworzenie aplikacji dla firm to podstawowy zakres naszej działalności w Gdańsku. Musisz wiedzieć, że realizacja składa się z wielu etapów, w tym ze wsparcia technicznego i doradztwa.

  Aplikacje internetowe Gdańsk

  Aplikacje dla firm z Gdańska

  Grupa IMPROVE chętnie nawiązuje współpracę z Klientami z całej Polski, także z Gdańska. Udzielamy konsultacji, doradztwa, jak i pełnego wsparcia technicznego, jeżeli chodzi o wiele aspektów działalności informatycznej. Przygotujemy dla Twojej firmy aplikacje webowe działające niezawodnie.

  Projektowanie aplikacji z myślą o nowoczesnym biznesie

  Chcemy poznać Twoje potrzeby, aby przygotować projekt i wdrożyć aplikacje internetowe oparte na technologiach niezbędnych w rozwoju biznesu. Zawsze dążymy do tego, aby osiągnąć zamierzony efekt. Po zakończeniu całego procesu otrzymasz aplikację webową rozwijającą się wraz z Twoim biznesem.

  Nasz software house działa w Gdańsku

  Jesteśmy firmą programistyczną z Poznania, która dostarcza najwyższej jakości usługi IT na terenie całej Polski, a Gdańsk jest jednym z miast, w którym jesteśmy aktywni.

  Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych i internetowych, wykorzystując najnowsze technologie, takie jak Symfony, Vue.js, Angular, Elasticsearch, MongoDB. Oferujemy również tworzenie stron i sklepów internetowych na WordPress, a także kompleksowe usługi IT i marketingu internetowego.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  CIECH Agro
  CIECH Agro

  Serwis internetowy dla spółki akcyjnej Ciech. Aplikacja z geolokalizacją podpowiadająca najbliższych dystrybutorów oraz oddziały produktów klienta.

  Politechnika Bydgoska
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego
  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego

  Pasja, emocje, sport to główne filary, na których zbudowaliśmy stronę internetową dla Polskiego Związku Jeździeckiego.

  O nas

  Aplikacje Internetowe Gdańsk - Grupa Improve zdjęcie nr 13

  Naszym celem jest dostarczenie usług najwyższej jakości, odpowiednich do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W przypadku Gdańska, staramy się zrozumieć specyfikę lokalnego rynku, aby dostarczyć rozwiązania, które najlepiej będą pasować do Twojego biznesu.

  Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć sukces w świecie cyfrowym. Zaufaj naszej wiedzy, doświadczeniu i pasji do technologii.

  Dariusz Masztalerz

  CEO Grupa IMPROVE

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta