Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje internetowe i mobilne Katowice

  Aplikacje internetowe i mobilne Katowice

  Oferujemy najlepsze aplikacje mobilne i webowe na katowickim rynku. Jesteśmy firmą programistyczną, która gwarantuje kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców z Katowic. Jeżeli Twojej firmie potrzebny jest doświadczony software house, w Katowicach możesz skorzystać z usług Grupy IMPROVE. Pomożemy Ci zdobyć nowych Klientów, rozwinąć biznes, prezentować się w sieci z jak najlepszej strony. Z nami osiągniesz sukces.

  Projektujemy nowoczesne aplikacje internetowe i mobilne dla firm z Katowic działające na systemach Android i iOS. Nasze aplikacje są intuicyjne, niezawodne i bezpieczne. Takich produktów internetowych oczekujesz? Już wiesz, gdzie otrzymasz kompleksową pomoc w Katowicach.

  Aplikacje internetowe i mobilne Katowice

  Tworzenie aplikacji – Katowice

  Realizujemy funkcjonalne projekty aplikacji internetowych, zgodnych z oczekiwaniami Klientów. Pomagamy zbudować produkty wspierające rozwój biznesu, umożliwiające atrakcyjną prezentację produktów i usług. Jako solidna firma programistyczna z Poznania możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem, jak i wieloma realizacjami na koncie. Dostarczamy aplikacje webowe i mobilne, które aktywnie promują usługi firm z Katowic oraz wielu innych polskich miast.

  Aplikacje internetowe i mobilne Katowice

  Firmy z Katowic zamawiają u nas aplikacje

  Katowice to miasto, w którym mamy szerokie grono zaufanych Klientów, współpracujących z nami od lat. Wspieramy rozwój małych, średnich oraz dużych przedsiębiorców. Choć główna siedziba Grupy IMPROVE znajduje się w Poznaniu, to pomagamy Klientom w całej Polsce.

  Tworzymy aplikacje webowe i mobilne o dużym stopniu innowacji, oferujemy wsparcie techniczne i działania, dzięki którym możesz oszczędzić sporo czasu, a osiągnąć satysfakcjonujący sukces i rozpoznawalność w sieci. Projekty wykonywane przez Grupę IMPROVE są funkcjonalne, nowoczesne i kreatywne.

  W naszym portfolio znajdziesz wiele realizacji aplikacji dla Klientów z Katowic. Dostarczamy rozwiązania, które sprawdzają się na lokalnych rynkach.

  Nasz software house działa w Katowicach

  Posiadamy kompetencje w obszarze tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii takich jak Symfony, Vue.js, Angular, Elasticsearch, MongoDB, Figma czy Adobe XD. Nasze portfolio obejmuje również budowanie stron internetowych i sklepów opartych na WordPress.

  Jako specjaliści z różnych obszarów IT, znamy specyfikę wielu branż i lokalnych rynków, co umożliwia nam dostarczanie dedykowanych rozwiązań dla naszych klientów, również z Katowic.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  CIECH Agro
  CIECH Agro

  Serwis internetowy dla spółki akcyjnej Ciech. Aplikacja z geolokalizacją podpowiadająca najbliższych dystrybutorów oraz oddziały produktów klienta.

  Politechnika Bydgoska
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  O nas

  Aplikacje Mobilne I Internetowe - Katowice - Grupa Improve zdjęcie nr 13

  Niezależnie od skali i charakteru Twojej działalności, jesteśmy gotowi do podjęcia wyzwania i pomocy w osiągnięciu sukcesu w cyfrowym świecie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy wspólnie osiągnąć Twoje cele biznesowe.

  Dariusz Masztalerz

  CEO Grupa Improve

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta