Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje mobilne i internetowe Kraków

  Aplikacje mobilne i internetowe Kraków

  Grupa IMPROVE zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem aplikacji internetowych dla firm z Krakowa, oraz wielu innych polskich miast. Wspieramy rozwój przedsiębiorców z wielu branż. Dobrze zaprojektowane aplikacje webowe dają możliwość zakupu produktów i skorzystania z usług z dowolnego miejsca na świecie. Umożliwiają uruchomienie zaawansowanych procesów. Gdy Twoja krakowska firma zainwestuje w tworzenie aplikacji mobilnych, dodatkowo Klienci zobaczą ofertę na urządzeniach takich jak smartfony czy tablety.

  Aplikacje mobilne i internetowe Kraków

  Tworzenie aplikacji dla firm z Krakowa

  Tworzymy aplikacje mobilne dla firm z Krakowa i całej Polski. Zrealizujemy każdy pomysły, dopasujemy Twoje koncepcje, a także wdrożymy rozwiązania przyjazne dla Klientów. Nasza firma programistyczna działa w trosce o rozwój biznesu, jaki prowadzisz. Wyróżnia nas doświadczenie, kreatywność, a także chęć oferowania innowacji. Aplikacje internetowe dla klientów z Krakowa tworzymy na platformy Android i iOS.

  Chcesz złożyć zamówienie na aplikacje mobilne? Kraków to miasto w którym działasz? Zapraszamy do kontaktu. Przygotujemy indywidualną wycenę projektu, zaproponujemy rozwiązania zgodne z Twoimi celami biznesowymi. Możesz liczyć na wszechstronną aplikację o stopniu zaawansowania, jakiego potrzebujesz.

   

  Aplikacje mobilne i internetowe Kraków

  Aplikacje internetowe dopasowane do potrzeb Klientów z Krakowa

  Tworzenie aplikacji dla firm wymaga ogromnej wiedzy oraz doświadczenia. Grupa IMPROVE to ma, dlatego możemy zaproponować najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu w Krakowie. Dedykowane aplikacje realizują ustalone cele, przynoszą realne korzyści dla przedsiębiorcy.

  Budowanie aplikacji internetowych opiera się na skomplikowanych schematach, dopracowywaniu detali. Dzięki naszym staraniom Twoja krakowska firma otrzymuje doskonale zaprojektowaną aplikację promującą usługi w sieci. Każdy produkt wyróżnia się łatwym, szybkim i bezawaryjnym działaniem.

  Tworzenie aplikacji webowych oraz mobilnych to prosta droga do skutecznej promocji w sieci. Nasz software house dla Klientów z Krakowa oraz wielu innych polskich miast przygotuje dedykowane aplikacje, z których można korzystać na komputerze, laptopie, telefonie oraz tablecie.

  Nasz software house działa w Krakowie

  Kraków to jedno z miast, dla których świadczymy nasze usługi. Jako poznański software house z wieloletnim doświadczeniem, Grupa IMPROVE tworzy nowoczesne aplikacje internetowe oraz mobilne, strony internetowe i sklepy oparte na WordPressie. Korzystamy z najnowszych technologii takich jak Symfony, Vue.js, Angular, Elasticsearch, MongoDB, Figma, XD, aby dostarczyć naszym klientom z Krakowa rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

  Jako partner biznesowy, stawiamy na długotrwałą współpracę, a nasze działania wpływają na rozwój przedsiębiorców z wielu branż. Kraków, jako jedno z największych ośrodków technologicznych w Polsce, zasługuje na usługi na najwyższym poziomie.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  CIECH Agro
  CIECH Agro

  Serwis internetowy dla spółki akcyjnej Ciech. Aplikacja z geolokalizacją podpowiadająca najbliższych dystrybutorów oraz oddziały produktów klienta.

  Politechnika Bydgoska
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego
  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego

  Pasja, emocje, sport to główne filary, na których zbudowaliśmy stronę internetową dla Polskiego Związku Jeździeckiego.

  O nas

  Aplikacje Mobilne - Kraków - Grupa Improve zdjęcie nr 13

  Tworzenie rozwiązań na potrzeby tak dynamicznego miejsca jak Kraków wymaga stałego zdobywania wiedzy i ulepszania umiejętności. Dlatego nasi specjaliści regularnie uczestniczą w szkoleniach i konferencjach, co umożliwia nam dostosowanie naszych usług do najnowszych trendów i standardów w branży IT.

  Jesteśmy dumni z naszej współpracy z klientami z Krakowa i tego, że dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania, które pozwolą Ci zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku. Zapraszamy do kontaktu z nami – Grupa IMPROVE to Twój zaufany partner w dziedzinie IT.

  Dariusz Masztalerz

  CEO Grupa IMPROVE

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta