Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje mobilne i internetowe Lublin

  Aplikacje mobilne i internetowe Lublin

  Nasza firma programistyczna to sprawdzony partner biznesowy lubelskich firm, dzięki któremu uzyskasz niezawodne, funkcjonalne i nowoczesne aplikacje mobilne oraz internetowe. Doświadczony software house, tworzący aplikacje dla klientów z Lublina, wybierają firmy, które oczekują wysokiej jakości świadczonych usług, jak i innowacyjnych produktów internetowych. Jako solidna firma z doświadczeniem oferujemy kreatywne aplikacje webowe i mobilne, dzięki którym możesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

  W Lublinie tworzymy aplikacje webowe dopasowane do potrzeb wymagających Klientów. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania, dzięki którym Twoja firma może się rozwijać, cieszy się popularnością wśród konsumentów i może w atrakcyjny sposób przedstawiać ofertę. Naszą misją jest tworzenie prostych w obsłudze aplikacji wpływających na sukces przedsiębiorcy.

  Aplikacje mobilne i internetowe Lublin

  Tworzymy aplikacje dla firm z Lublina

  Nasza oferta obejmuje kompleksowy zakres usług dla Klientów z Lublina, choć główna siedziba Grupy IMPROVE znajduje się w Poznaniu. Tworzymy aplikacje webowe i mobilne, które służą klientom biznesowym oraz indywidualnym do budowania rozpoznawalności w sieci. Stosujemy rozwiązania nowoczesne, skuteczne i efektywne.

  Dzięki naszym aplikacjom możesz przyspieszyć rozwój firmy, zwiększyć sprzedaż oraz zdobyć nowych klientów. Proponujemy innowacyjne aplikacje webowe oraz mobilne, zyskujesz pełne wsparcie techniczne oraz powdrożeniowe. Ufając naszemu doświadczeniu, możesz przekonać się, w jak prosty sposób umocnisz swoją pozycję w sieci.

  Aplikacje mobilne i internetowe Lublin

  Aplikacje Lublin – najlepsze aplikacje mobilne i internetowe na rynku

  Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2013 roku w całej Polsce. Realizujemy nowoczesne projekty aplikacji internetowych przystosowanych do potrzeb wielu przedsiębiorców. Każdego dnia doskonalimy umiejętności, uczestniczymy w licznych szkoleniach, śledzimy aktualne trendy. Chcemy, aby nasi Klienci mieli dostęp do konkurencyjnych rozwiązań informatycznych.

  Dołącz do grona zadowolonych Klientów, którzy zaufali doświadczeniu Grupy IMPROVE z Lublina. Postaw na najlepsze aplikacje mobilne i internetowe dla firm.

  Nasz software house działa w Lublinie

  Jesteśmy sprawdzonym partner technologicznym firm z Lublina. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych i internetowych, korzystając z takich technologii jak Symfony, Vue.js, Angular, Elasticsearch, MongoDB, Figma oraz Adobe XD. Nasze usługi obejmują również tworzenie stron internetowych, sklepów na platformie WordPress oraz kompleksowe usługi e-marketingu.

  Dzięki doświadczeniu naszego zespołu w różnych dziedzinach IT, jesteśmy w stanie zrozumieć i dostosować się do specyfiki różnych branż i lokalnych rynków. Także w Lublinie dostarczamy naszym klientom dedykowane rozwiązania, które naprawdę odpowiadają ich potrzebom.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  CIECH Agro
  CIECH Agro

  Serwis internetowy dla spółki akcyjnej Ciech. Aplikacja z geolokalizacją podpowiadająca najbliższych dystrybutorów oraz oddziały produktów klienta.

  Invento
  Invento

  Strona  internetowa prezentująca katalog produktowy dla spółki Tiptopol. Kompleksowe wdrożenie od zaprojektowania grafiki, oprogramowanie i kompleksowe wdrożenie na serwer klienta.

  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego
  Serwis Polskiego Związku Jeździeckiego

  Pasja, emocje, sport to główne filary, na których zbudowaliśmy stronę internetową dla Polskiego Związku Jeździeckiego.

  O nas

  Aplikacje Mobilne I Internetowe - Lublin - Grupa Improve zdjęcie nr 13

  Bez względu na to, jak duże są Twoje ambicje i jak wygląda charakter Twojej działalności, jesteśmy gotowi, aby pomóc Ci osiągnąć sukces w świecie cyfrowym. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc.

  Dariusz Masztalerz

  CEO Grupa Improve

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta