Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Migracje danych

  Migracje danych

  Migracje danych w projektach są niezbędne, wymagają dużego nakładu czasu, ale i zaangażowanie finansowe jest niezbędne. Powierzając te działania Improve, zabezpieczasz dane Klientów przed trwałym usunięciem.

  Migracje danych

  Migrowanie danych – spójne i integralne zarządzanie

  Spójność między systemami jest niezbędna, jeżeli migracja danych ma przebiec w sposób szybki, sprawny i bez żadnych problemów. Proces ten jest oczywiście trudny, wymaga prawidłowego wdrożenia systemów, ale powierzając to zadanie specjalistom zatrudnianym w Improve, możesz mieć pewność, że przenoszenie danych nie stworzy większych problemów.

   

  Migracje danych

  Przejdź bezstresową migrację danych z Improve

  Migracje danych stresują wielu przedsiębiorców. Jedno nieuważne kliknięcie wystarczy, aby stracić wszystkie zasoby dotyczące Klientów. Aby tego uniknąć przenoszenie danych warto zlecić profesjonalistom. Chętnie podejmiemy się tego zadania. Zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Wdrażając nowy system w firmie, automatycznie otrzymasz dostęp do wszystkich zasobów umożliwiających niezawodną realizację zadań.

  Spis treści
  O nas

  W realizowanych projektach internetowych kierujemy się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Pragniemy zabezpieczyć wszystkie dane Klientów przed usunięciem, dlatego w naszej ofercie znajduje się bezpieczne przenoszenie danych. Jako firma programistyczna w Poznaniu działamy od 2013 roku. Kluczowe w naszej działalności jest doświadczenie. Działamy kompleksowo, oferując nie tylko migrowanie danych na terenie Poznania, ale także tworzenie stron internetowych, aplikacji mobilnych i webowych, pozycjonowanie, analizy oraz kampanie e-marketingowe.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta