Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Wsparcie techniczne

  Wsparcie techniczne

  Jeżeli potrzebujesz kompleksowego wsparcia technicznego dla Twojej strony internetowej, skorzystaj z wiedzy naszych web deweloperów i specjalistów SEO.

  • Zadbamy o bezpieczną migrację strony internetowej.
  • Zaopiekujemy się Twoim sklepem lub stroną usługową.
  • Zapewnimy wsparcie powdrożeniowe.
  • Przeprowadzimy integracje modułów e-commerce

  Współczesny biznes potrzebuje bezpieczeństwa i stabilności. Migracje danych muszą odbywać się szybko, a integracje modułów e-commerce bez niepotrzebnych błędów. Jeżeli potrzebna Ci administracja i opieka nad stroną internetową napisz do nas. Zobaczymy, jak możemy pomóc Twojej firmie.

  Wsparcie techniczne

  Opieka nad stroną internetową

  Proponowane wsparcie techniczne umożliwia czuwanie specjalistów nad prawidłowym działaniem modułów i wtyczek oraz innych rozwiązań zastosowanych na Twojej stronie internetowej. Możesz cieszyć się z poprawnego działania aplikacji webowej, czy bezpieczne przenieść stronę na nowy hosting.

  Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne, dzięki któremu integracja modułów e-commerce, migracje danych, jak i wszystkie aspekty działania strony internetowej będą nieprzerwane.

  Korzystając z usług Grupy IMPROVE zyskujesz wiedzę i doświadczenie specjalistów z dużym stażem w branży IT. Gwarantujemy profesjonalną obsługę informatyczną, niezależnie od stopnia zaawansowania problemu. Opieka nad stroną internetową może być jednorazowa lub ciągła, jak wolisz.

  Wsparcie techniczne

  Wsparcie techniczne na miarę Twoich oczekiwań

  Postaw na współpracę z Grupą IMPROVE, a otrzymasz:

  • monitoring błędów na bieżąco,
  • przeprowadzanie aktualizacji wtyczek,
  • administrację i opiekę nad stroną internetową,
  • wsparcie powdrożeniowe,
  • migrację danych.

  Zatrudniamy programistów, administratorów i specjalistów SEO, dla których opieka nad stroną internetową to codzienność. Jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze warunki współpracy i zagwarantować baczne czuwanie nad Twoją obecnością w sieci.

  Spis treści
  O nas

  Współczesny biznes potrzebuje bezpieczeństwa i stabilności. Jesteśmy w stanie to zapewnić. Jako firma programistyczna z Poznania oferujemy niezbędne wsparcie techniczne we wszystkim aspektach działalności w sieci. Przeprowadzamy skuteczne migracje danych, możemy wykonać dla Ciebie integracje modułów e-commerce. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w działalności internetowej, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Proponowane wsparcie techniczne dla Klientów z Poznania i okolic obejmuje czuwanie nad prawidłowych funkcjonowanie stron i aplikacji. Również możemy je dla Ciebie wykonać od podstaw. Tak samo jak wiele innych działań poprawiających Twoją widoczność w sieci. Skorzystać możesz m.in. z pozycjonowania, projektowania UX/UI, kampanii e-marketingowych. Oferowane wsparcie po wdrożeniowe często jest niezbędne, aby wszystkie przygotowane produkty internetowe działały bez zakłóceń.

  Korzystając z usług Grupy Improve mającej siedzibę w Poznaniu, zyskujesz wiedzę i doświadczenie specjalistów z dużym stażem w branży IT.