Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Wsparcie techniczne

  Wsparcie techniczne

  Jeżeli potrzebujesz kompleksowego wsparcia technicznego dla Twojej strony internetowej, skorzystaj z wiedzy naszych web deweloperów i specjalistów SEO.

  • Zadbamy o bezpieczną migrację strony internetowej.
  • Zaopiekujemy się Twoim sklepem lub stroną usługową.
  • Zapewnimy wsparcie powdrożeniowe.
  • Przeprowadzimy integracje modułów e-commerce

  Współczesny biznes potrzebuje bezpieczeństwa i stabilności. Migracje danych muszą odbywać się szybko, a integracje modułów e-commerce bez niepotrzebnych błędów. Jeżeli potrzebna Ci administracja i opieka nad stroną internetową napisz do nas. Zobaczymy, jak możemy pomóc Twojej firmie.

  Wsparcie techniczne

  Opieka nad stroną internetową

  Proponowane wsparcie techniczne umożliwia czuwanie specjalistów nad prawidłowym działaniem modułów i wtyczek oraz innych rozwiązań zastosowanych na Twojej stronie internetowej. Możesz cieszyć się z poprawnego działania aplikacji webowej, czy bezpieczne przenieść stronę na nowy hosting.

  Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne, dzięki któremu integracja modułów e-commerce, migracje danych, jak i wszystkie aspekty działania strony internetowej będą nieprzerwane.

  Korzystając z usług Grupy IMPROVE zyskujesz wiedzę i doświadczenie specjalistów z dużym stażem w branży IT. Gwarantujemy profesjonalną obsługę informatyczną, niezależnie od stopnia zaawansowania problemu. Opieka nad stroną internetową może być jednorazowa lub ciągła, jak wolisz.

  Wsparcie techniczne

  Wsparcie techniczne na miarę Twoich oczekiwań

  Postaw na współpracę z Grupą IMPROVE, a otrzymasz:

  • monitoring błędów na bieżąco,
  • przeprowadzanie aktualizacji wtyczek,
  • administrację i opiekę nad stroną internetową,
  • wsparcie powdrożeniowe,
  • migrację danych.

  Zatrudniamy programistów, administratorów i specjalistów SEO, dla których opieka nad stroną internetową to codzienność. Jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze warunki współpracy i zagwarantować baczne czuwanie nad Twoją obecnością w sieci.

  Spis treści
  O nas

  Współczesny biznes potrzebuje bezpieczeństwa i stabilności. Jesteśmy w stanie to zapewnić. Jako firma programistyczna z Poznania oferujemy niezbędne wsparcie techniczne we wszystkim aspektach działalności w sieci. Przeprowadzamy skuteczne migracje danych, możemy wykonać dla Ciebie integracje modułów e-commerce. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w działalności internetowej, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Proponowane wsparcie techniczne dla Klientów z Poznania i okolic obejmuje czuwanie nad prawidłowych funkcjonowanie stron i aplikacji. Również możemy je dla Ciebie wykonać od podstaw. Tak samo jak wiele innych działań poprawiających Twoją widoczność w sieci. Skorzystać możesz m.in. z pozycjonowania, projektowania UX/UI, kampanii e-marketingowych. Oferowane wsparcie po wdrożeniowe często jest niezbędne, aby wszystkie przygotowane produkty internetowe działały bez zakłóceń.

  Korzystając z usług Grupy Improve mającej siedzibę w Poznaniu, zyskujesz wiedzę i doświadczenie specjalistów z dużym stażem w branży IT.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta