Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Programy lojalnościowe

  Programy lojalnościowe

  Tworzymy aplikacje lojalnościowe, dzięki którym zyskasz wielu nowych, zadowolonych Klientów. Znakomicie zapamiętają Twoją markę, chętnie skorzystają z oferowanych produktów i usług w zamian za atrakcyjne gratisy. Dzięki naszemu wsparciu zyskasz nowoczesne narzędzia, które ułatwią budowanie stałej bazy Klientów.

  Systemy lojalnościowe są fantastycznym narzędziem promocyjnym, dzięki którym Twoja marka będzie dobrze zapamiętana, a Klientom skojarzy się wyłącznie pozytywnie. Uruchamiając aplikację lojalnościową u siebie, pokazujesz Klientom, że Ci na nich zależy.

  Programy lojalnościowe

  Projektujemy i tworzymy programy lojalnościowe i motywacyjne dla firm

  Programy lojalnościowe dla firm dostarczamy w formie nowoczesnych, mobilnych aplikacji opartych na systemach Android lub iOS. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz stworzyć pakiet korzyści dla stałych Klientów, budować społeczność wokół swojej marki oraz efektywnie zarządzać rozwojem swojej firmy. Ty decydujesz, jak wiele korzyści uzyskają Klienci robiąc zakupy lub korzystając z usług.

  Programy lojalnościowe w formie aplikacji to najwygodniejsza opcja, jaką możesz zaproponować swoim Klientom. Działa jak wirtualna karta, na której można zbierać punkty. To nie wszystko! Programy lojalnościowe dla Klientów umożliwiają robienie zakupów i korzystanie z usług bezpośrednio z poziomu aplikacji.

  Oferujesz, sprzedajesz i zarabiasz! To takie proste!

  Programy lojalnościowe

  Zbuduj firmę opartą na lojalnych Klientach

  Programy lojalnościowe są fantastycznym sposobem na zbudowanie więzi z Klientem, wzbudzenie u niego zaufania, jak i na zwiększenie zysków z prowadzonej sprzedaży. Z pomocą opracowanych przez nas aplikacji gromadzisz niezbędne dane o stałych Klientach m.in. dotyczące najczęściej kupowanych produktów.

  Proponowane aplikacje staną się niezawodnym sposobem na wzbudzenie lojalności u Klienta, ułatwią z nim interakcję, a także zindywidualizują komunikację, jaką możesz dla niego przygotować. Zainwestuj w systemy lojalnościowe, wyłącznie z korzyścią dla Twojej firmy.

  Spis treści
  O nas

  Tworzymy aplikacje lojalnościowe, mobilne i webowe dla Klientów z Poznania i okolic. Od 2013 roku pomagamy w budowaniu silnej pozycji w sieci poprzez dostarczanie nowoczesnych stron internetowych, prowadząc kampanie e-marketingowe, wykonując pozycjonowanie czy przeprowadzając analizy wykrywające błędy w produktach internetowych. Dzięki naszemu wsparciu zyskasz nowoczesne narzędzia, które ułatwią budowanie stałej bazy Klientów. Stworzymy w Poznaniu programy lojalnościowe i motywacje niezbędne we współczesnej działalności.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta