Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

GRUPA Improve – promocja noworoczna – tańsze pozycjonowanie i wykonanie strony

Promocja Noworoczna Grupa Improve zdjęcie nr 13

Skuteczność w pozycjonowaniu to element wielu składowych. Odpowiednie opracowanie strategii ułatwia zajęcie się tym jeszcze zanim postawimy stronę internetową. Grupa improve przygotowała jednak specjalną ofertę dla każdego. Nasza promocja noworoczna ułatwi nie tylko wystartowanie z biznesem w internecie, ale i usprawni ten, który już istnieje. Promocja noworoczna przeznaczona jest dla każdego typu przedsięwzięć.

Jak działa promocja noworoczna na pozycjonowanie i wykonanie strony

Przystępując do prac określamy jakie pozycjonowanie będzie najskuteczniejsze dla państwa strony. Wyznaczając konkretny cel i określając jakie zasoby będą potrzebne do jego realizacji, zaczynamy wykonywać plan promocji. Każdy kto skorzysta z naszej oferty do lutego 2019 otrzyma trzy miesiące usług za połowę ceny. W zakres naszych działań wchodzi między innymi optymalizacja strony pod SEO, jak i prowadzenie kampanii internetowych, przygotowywanie odpowiednik grafik i treści. Dzięki posiadaniu skutecznych, wypracowanych metod możemy skutecznie realizować strategie, które zapewniają zwiększenie widoczności strony internetowej. Prowadzenie tej działalności wiąże się z połączeniem odpowiednich informacji, reklamy i budowy strony. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i może liczyć na to, że jego biznes zostanie wyeksponowany w sposób najbardziej do niego pasujący.

Pozycjonowanie istniejących stron to tylko część naszej działalności. Grupa Improve przygotowała także ofertę dla osób, które chcą by zbudować im profesjonalną witrynę od zera. Dzięki naszemu zapleczu możemy zbudować stronę każdego typu. Informacyjną, sklep, wizytówkę, blog firmowy, albo ich połączenie. Zajmiemy się również jej pozycjonowaniem i promocją. Obecnie możemy zaoferować wykonanie zamówionej strony aż o 15% taniej. Ta promocja trwa od stycznia do czerwca 2019. Obejmuje także nasze doradztwo i pozwala skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów.

Noworoczna promocja to wyjście naprzeciw każdego kto chce stworzyć swój biznes w sieci, bądź też go rozwinąć. By uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie zapraszamy do naszego działu kontakt. Promocja noworoczna to świetna okazja, by nawiązać współpracę i rozwinąć swoją działalność w internecie. Optymalizacja strony i jej pozycjonowanie odkrywają bowiem zupełnie nowe możliwości biznesowe. Warto w nie inwestować i z nich korzystać.

 

Sprawdź usługi naszego software house

Ostatnie wpisy blogowe

Umów sięna darmową konsultację