Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje mobilne Wrocław

  Aplikacje mobilne Wrocław

  Już od wielu lat w zakresie naszych usług znajduje się tworzenie aplikacji dla firm z Wrocławia, Poznania oraz wielu innych polskich miast. Software house IMPROVE to miejsce pełne doświadczenia, wiedzy oraz zaangażowanych pracowników. Realizujemy projekty z bardzo dużą starannością, w trosce o potrzeby klientów. Stawiamy na naukę, chcemy się szkolić i zdobywać nowe umiejętności. Nasi programiści i product designerzy regularnie uczestniczą w szkoleniach i posiadają aktualną wiedzę umożliwiającą wdrażanie zaawansowanych projektów IT.

  Aplikacje mobilne Wrocław

  Tworzenie aplikacji –  Wrocław

  W naszej ofercie dla firm z Wrocławia znajdziesz dedykowane aplikacje mobilne i webowe, które wesprą każdy aspekt Twojej działalności w sieci. Stawiamy na innowacje i tworzenie aplikacji webowych z wieloma funkcjonalnościami.

  Z myślą o Twoim biznesie prowadzonym we Wrocławiu tworzymy nowoczesne oprogramowania pozwalające na skuteczną komunikację z pracownikami oraz Klientami. Zbudujesz w ten sposób szybki, spójny i bezproblemowy przekaz. Nasza firma programistyczna towarzyszy Klientom na każdym etapie –  od badania potrzeb po wdrożenie gotowej aplikacji.

   

  Aplikacje mobilne Wrocław

  Dedykowane aplikacje mobilne i internetowe dla wrocławskich firm

  Budujemy aplikacje internetowe, które realnie wspierają biznesy naszych wrocławskich Klientów. Oferujemy innowacyjne rozwiązania dopasowane do potrzeb.

  Przygotujemy dla Ciebie aplikacje na Android oraz iOS, a także świetnie działające na tradycyjnych urządzeniach. Zrealizujesz wraz z nami wszystkie cele biznesowe. Jesteśmy w stanie przygotować aplikacje webowe i mobilne do wewnętrznego użytku w strukturach firmy, ale także dopasowane do potrzeb Twoich Klientów.

  Obecnie wszelkiego typu aplikacje cieszą się dużą popularnością. Korzystając z nich, możesz realizować sprawnie wiele procesów. Tworzenie aplikacji mobilnych to fantastyczna inwestycja, w której chcemy uczestniczyć. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie produkty szyte na miarę potrzeb.

  Nasz software house działa we Wrocławiu

  Jesteśmy firmą programistyczną z siedzibą w Poznaniu, ale z zasięgiem działania obejmującym cały kraj. Wrocław, miasto pełne innowacji i nowych technologii, to jedno z miejsc, które obsługujemy z wielkim zaangażowaniem.

  Świadczymy usługi w zakresie aplikacji mobilnych, stron internetowych, sklepów opartych na WordPressie oraz rozwiązań opartych na najnowszych technologiach takich jak Symfony, Vue.js, Angular, Elasticsearch i MongoDB. Doświadczenie, które zdobyliśmy, pracując z klientami z tak różnorodnymi potrzebami jak te we Wrocławiu, pozwala nam zaoferować Ci usługi dopasowane do Twoich unikalnych potrzeb.

  Oferujemy również wsparcie w zakresie UX/UI, korzystając z takich narzędzi jak Figma czy Adobe XD, aby zapewnić, że Twoje projekty będą nie tylko funkcjonalne, ale też estetycznie dopracowane i intuicyjne dla użytkowników.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  CIECH Agro
  CIECH Agro

  Serwis internetowy dla spółki akcyjnej Ciech. Aplikacja z geolokalizacją podpowiadająca najbliższych dystrybutorów oraz oddziały produktów klienta.

  Politechnika Bydgoska
  Politechnika Bydgoska

  Nowoczesna strona dla największej i najstarszej państwowej uczelni wyższej w Bydgoszczy.

  O nas

  Aplikacje Mobilne Wrocław - Grupa Improve zdjęcie nr 13

  Niezależnie od skomplikowania Twojego projektu, nasz zespół jest gotowy, aby sprostać wyzwaniu. Jesteśmy pewni, że możemy dostarczyć Ci rozwiązania, które przekształcą Twój pomysł w działającą, efektywną aplikację lub stronę internetową.

  Mamy na uwadze fakt, że Wrocław to miejsce, gdzie technologia idzie w parze z kreatywnością. Właśnie dlatego staramy się, aby nasze rozwiązania były nie tylko sprawdzone, ale również innowacyjne i kreatywne.

  Grupa IMPROVE to partner, na którym możesz polegać w realizacji swoich celów biznesowych.

  Dariusz Masztalerz

  CEO Grupa IMPROVE

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta