Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje z wyszukiwarką i geolokalizacją

  Aplikacje z wyszukiwarką i geolokalizacją

  Stworzymy specjalnie dla Ciebie wyjątkowe aplikacje dedykowane z wyszukiwarką ofert oraz geolokalizacją. Uzyskasz dodatkowe funkcje usprawniające pozyskiwanie informacji, jak i ułatwiające dostęp do nich dla Klientów. Inwestując mądrze, zyskujesz aplikacje przyjazne dla swoich Klientów.

  Aplikacje z wyszukiwarką i geolokalizacją

  Tworzenie aplikacji z wyszukiwarką – prościej być nie może!

  W aplikacji z wyszukiwarką możesz szybko znaleźć najważniejsze informacje. To istotny aspekt nowoczesnych systemów, jakie oferujesz swoim Klientom. Nikt nie lubi tracić czasu, każdy potrzebuje odpowiedzi na już. Stworzona przez nas aplikacja stanie się użyteczna w Twoich planach biznesowych, aby przyciągnąć szerokie grono Klientów do skorzystania z oferty.

  Aplikacje z wyszukiwarką i geolokalizacją

  Aplikacje oparte na geolokalizacji – zawsze wiesz, gdzie zmierzasz

  Chcesz, aby Klienci dotarli bez żadnych problemów do Twojego hotelu, salonu kosmetycznego czy restauracji? Tworzenie aplikacji wykorzystujących GPS zawsze jest dobrym pomysłem. Masz szansę nawigować swoich Klientów, udostępniać im aktualne lokalizacje.

  Spis treści
  O nas

  Agencja interaktywna Improve z Poznania bazuje na wiedzy i doświadczeniu zdobywanym przez lata działalności na rynku. To podstawa sukcesu w działalności internetowej. Chętnie dzielimy się naszymi możliwościami z Klientami z Poznania i okolic. Indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje nam realizację Twoich potrzeb. Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Tworzymy aplikacje dedykowane z wyszukiwarką ofert z Poznania. Możemy przygotować także inne aplikacje webowe oraz mobilne, strony i sklepy internetowe. Przeprowadzimy skuteczne pozycjonowanie, poprowadzimy najlepszą kampanię e-marketingową, dokonamy niezbędnych analiz już posiadanych produktów internetowych. Nasz software house z siedzibą w Poznaniu realizuje unikalne projekty, a tworzenie aplikacji z wyszukiwarką jest podstawą naszej działalności.

  Chętnie nawiązujemy trwałe relacje z Klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami. Wspieramy doradztwem, ponieważ w naszej agencji SEO/SEM zatrudniamy specjalistów IT, programistów, marketingowców, copywriterów oraz analityków.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta