Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Design aplikacji

  Design aplikacji

  Masz pomysł, ale nie wiesz, jak go zrealizować? Grupa IMPROVE pomoże wykonać angażujący, przyciągający uwagę projekt aplikacji, dzięki której zaprezentujesz produkty i usługi w nowoczesny, funkcjonalny sposób. Zadbamy o design aplikacji, zastosujemy najlepsze rozwiązania technologiczne i zbudujemy warstwą wizualną. Przedstawimy kilka pomysłów odpowiednich dla branży, w której działasz. Powierzając nam projektowanie aplikacji internetowych, masz pewność otrzymania produktu dopasowanego do potrzeb Twojego biznesu.

  Design aplikacji

  Projektowanie aplikacji od A do Z

  Projektowanie aplikacji webowych i mobilnych zawsze jest wieloetapowe. Poprowadzimy projekt od początku do końca. Stworzony przez nas projekt aplikacji mobilnej czy webowej może obejmować przygotowanie dedykowanego designu. Bazujemy także na gotowych szablonach, jeżeli realizacja ma być budżetowa. Każdorazowo projekt graficzny podlega akceptacji klienta. W końcu kwestie wizualne mają bardzo duże znaczenie dla odbioru aplikacji.

  Analiza potrzeb

  Projektowanie aplikacji zawsze rozpoczynamy od szczegółowej analizy potrzeb Klienta, a także branży, w której działa. Dzięki zgromadzonym informacjom możemy stworzyć plan działania i przygotować prototyp aplikacji. Prezentuje on niezbędne funkcje, jak i aspekty najważniejsze dla rozwoju firmy.

  Etap projektowania

  Na podstawie wcześniej ustalonych wytycznych rozpoczynamy projektowanie aplikacji mobilnej, dopracowujemy ją w każdym aspekcie, a następnie przechodzimy do testowania oprogramowania w celu potwierdzenia jego niezawodności oraz najwyższej jakości obsługi.

  Weryfikacja

  Projekty aplikacji zawsze tworzymy na podstawie wizji i potrzeb klientów. Zweryfikujemy czy rzeczywisty projekt oddaje koncepcję, którą miałeś w głowie. Chcemy, aby przygotowany produkt zapewniał pełne wsparcie dla Twojej działalności, realizował cele biznesowe, a jednocześnie był przyjazny dla użytkownika. Troszczymy się zarówno o design aplikacji, jak i kwestie techniczne. Wszystko po to, żeby spełnić Twoje oczekiwania na wszystkich możliwych polach.

  Design aplikacji

  User experience

  Projektowanie aplikacji mobilnych oraz webowych w naszym wydaniu polega na korzystaniu ze schematów UX. Chcemy zapewnić wszystkim użytkownikom aplikacji same pozytywne doświadczenia.

  Dobrze zaprojektowany UX składa się z kilku kluczowych elementów, a jedną z najważniejszych jest perswazja, czyli wpływanie na postawę użytkownika. Właściwie ukierunkowując jego działania, możesz wymusić określone reakcje, m.in. zakup produktu lub skorzystanie z usługi.

  User Interface

  UI to etap, w trakcie którego tworzona jest makieta całego projektu aplikacji. Zawiera elementy niezbędne do interakcji, przypomina w dużym stopniu finalną wersję. Klient może zobaczyć ostateczny projekt aplikacji, wprowadzić ewentualne zmiany. Po takich konsultacjach zwykle możemy uzyskać pewność co do właściwego kierunku działania i realizowania potrzeb Klienta.

  Wartością dodaną UI jest możliwość przygotowania projektu w realnych dla Klienta kosztach, z funkcjonalnościami, na które jest w stanie finansowo sobie pozwolić. Dzięki temu projekty aplikacji dochodzą do skutku, nie są porzucane na późnym etapie.

  Spis treści
  O nas

  Grupa Improve z Poznania działa w branży od 2013 roku realizując proste, jak i skomplikowane projekty produktów internetowych. Możemy wykonać dla Ciebie projekt aplikacji webowej, jak i mobilnej, dzięki któremu zwiększysz swoje możliwości w przestrzeni internetowej. Zadbamy o design aplikacji, zastosujemy najlepsze rozwiązania technologiczne i zbudujemy warstwę wizualną. Wszystkie te aspekty udaje nam się zrealizować, ponieważ działamy zarówno jako software house, jak i agencja interaktywna w Poznaniu.

  Przedstawimy wszystkie możliwości, jakie posiadamy: projektowanie aplikacji mobilnych i webowych, budowanie stron internetowych, prowadzenie marketingu internetowego, projektowanie UX, analizy, zapewnimy doradztwo IT. Rozpoczynając z nami współpracę, możesz liczyć, że przygotujemy nowoczesne projekty aplikacji dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

  Mocno techniczne podejście do realizacji każdego produktu internetowego powoduje, że działa on niezawodnie, a projektowanie aplikacji internetowych w Poznaniu i okolicach jest przyjmowane bez zastrzeżeń przez algorytmy Google.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta