Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Projektowanie UI

  Projektowanie UI

  Projektowanie interfejsu aplikacji realizujemy według specyfiki i założeń budżetowych Klienta. Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych projektów UI i UX, dlatego są one w pełni funkcjonalne i angażujące, a przy tym wygodne dla użytkownika. Posiadamy niezbędne doświadczenie umożliwiające nowoczesne, funkcjonalne projektowanie interfejsu aplikacji.

  Naszą działalność wyróżnia czerpanie wszystkiego, co najlepsze z aktualnych trendów, korzystanie z nowinek technologicznych, jak i słuchanie oczekiwań Klientów. Projektowanie UI aplikacji wykonamy starannie i z uwzględnieniem aspektów najważniejszych dla zamawiającego. Z przyjemnością współpracujemy z Klientami chcącymi korzystać z funkcjonalnego i nowoczesnego interfejsu aplikacji.

  Projektowanie UI

  Tworzymy projekty UI szyte na miarę

  Projektowanie interfejsu aplikacji wymaga rozbudowanych umiejętności graficznych, ale także poczucia estetyki i kreatywności. Przygotujemy projekt UI z dużą starannością, w oparciu o nowe technologie oraz modne kwestie graficzne. Mamy na swoim koncie współprace z wieloma markami, dlatego możesz czerpać z naszej wiedzy i doświadczenia. Po przedstawieniu przygotowanego projektu nie będzie wątpliwości, że:

  • aplikacja jest przyjazna dla użytkownika,
  • elementy w niej zostały rozmieszczone intuicyjnie,
  • aplikacja jest łatwa i czytelna w obsłudze,
  • interfejs realizuje cele biznesowe.

  Zapewniamy wsparcie na każdym etapie projektowania UI i UX. Chcemy doprowadzić Cię do osiągnięcia ustalonych celów. Projektowanie UI/UX jest do tego niezbędne.

  UI aplikacji webowej

  Dobrze wiemy, że interfejs w aplikacji webowej musi przyciągać uwagę, a jednocześnie powinien być intuicyjny. Zrozumienie perspektywy użytkownika jest tutaj kluczowe. Przygotujemy innowacyjny interfejs aplikacji webowej, zaprojektowany zgodnie z Twoimi potrzebami.

  UI aplikacji mobilnej

  Interfejs aplikacji mobilnej musi wykazywać się bardzo dużą dokładnością, dbałością o detale. Projektowanie UI w tym zakresie wymaga wiedzy i doświadczenia.

  Projektowanie UI

  Jak przebiega projektowanie interfejsu aplikacji?

  Przez lata działalności na rynku wypracowaliśmy metodologię, według której realizujemy nasze projektu UI.

  1. Analiza konkurencji i potrzeb Klienta

  Przeglądamy zasoby Twojej konkurencji, szukamy czynników, które pomogą Ci się wyróżnić. Słuchamy Twoich potrzeb.

  2. Poznajmy potrzeby użytkownika

  Budujemy obraz przedstawiający głównego użytkownika, do którego kierujesz swoje treści. To pozwala nam zrozumieć potrzeby, jakie ma realizować interfejs.

  3. Tworzymy koncepcję produktu

  Wyznaczamy najważniejsze funkcje produktu w oparciu o Twój model biznesowy.

  4. Tworzymy makiety

  Projektowanie UI oparte na makietach gwarantuje wprowadzanie zmian niezbędnych do zaakceptowania produktu przez Klienta.

  5. Projektujemy

  Tworzymy atrakcyjny layout pozwalający na uporządkowanie treści i zbudowanie identyfikacji wizerunkowej marki.

  6. Wdrażamy i uruchamiamy produkt

  Projektowanie UI/UX kończy udostępnienie interfejsu dla docelowych użytkowników.

  Spis treści

  Dlaczego warto powierzyć nam projektowanie interfejsu aplikacji?

  • Nasze działania są oparte na wiedzy i doświadczeniu. Zdajemy sobie sprawę, że proces projektowania musi odbywać się na odgórnie przyjętych zasadach.
  • Na koncie mamy zrealizowanych wiele projektów UI i UX. Wiemy czego oczekują użytkownicy, jakie interfejsy są dla nich najbardziej przyjazne.
  • Nasi Klienci wystawiają nam pozytywne opinie. To potwierdza naszą skuteczność.
  • Projektowane przez nas interfejsy wzbogacają wiele aplikacji, które skuteczne radzą sobie na rynku.
  O nas

  Jako software house i agencja interaktywna z Poznania oferujemy kompleksowe realizacje, w których skład wchodzą: aplikacje webowe i mobilne, strony www, pozycjonowanie, kampanie e-marketingowe, analizy, projektowanie UI/UX, doradztwo IT. Robimy wszystko, aby zadowolić naszych Klientów z Poznania i okolic.

  Projektowanie interfejsu aplikacji realizujemy według specyfiki i założeń budżetowych Klienta. Naszą specjalnością jest przede wszystkim tworzenie nowoczesnych projektów UI i UX, ale jesteśmy w stanie zaangażować się w realizację każdego produktu internetowego zwiększającego wygodę użytkowania oraz zdobywanie nowych Klientów. Mamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, korzystamy z innowacyjnych narzędzi. Funkcjonalne projektowanie UI w Poznaniu i okolicach to zadanie, którego chętnie się podejmujemy.

  Współpracując z nami, masz szansę na sukces. Proponujemy innowacyjne strategie, kompleksowe podejście do potrzeb Klienta. Chętnie współpracujemy z Klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami z Poznania.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta