Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Projektowanie UX

  Projektowanie UX

  Doświadczenia użytkowników (User Experience) są najważniejszą kwestią przy realizacji aplikacji i witryn internetowych. Staramy się, aby były one jak najlepsze, dlatego tworzymy intuicyjne oprogramowania przyjazne UX oraz dbamy o kwestie wizualne projektów naszych aplikacji. Wykonujemy kompleksowe projektowanie UX aplikacji internetowych i mobilnych. Dostarczamy naszym klientom aplikacje na komórki i webowe mające przewagę nad konkurencją.

  Strony internetowe oraz aplikacje oparte o dobre praktyki UX i UI zwiększają prawdopodobieństwo realizacji celi biznesowych. Z Grupą IMPROVE z łatwością dotrzesz do grupy docelowej, zapewnisz sobie skuteczną interakcję z odbiorcami.

  Projektowanie UX

  Design UX aplikacji i stron www

  UX Design, czyli projektowanie doświadczeń użytkownika, pozwala znaleźć odpowiedzi na pytanie, jak powinien wyglądać idealny projekt cyfrowy. Projektowanie User Experience wymaga zrozumiałego i przejrzystego planu działania. Umożliwia to przygotowanie aplikacji, która zadowoli szerokie grono odbiorców.

  Staramy się przeprowadzić wszystkie działania tak, aby graficzna cześć aplikacji była przyjazna dla użytkownika i realizował jego potrzeby. Projektujemy aplikacje webowe i mobilne, które mają dużą szansę przebicia w gąszczu innych projektów cyfrowych.

  Projektowanie doświadczeń użytkownika jest także ważnym etapem tworzenia każdej strony internetowej. Dobra optymalizacja UX gwarantuje sukces w dostarczaniu produktu w pełni dopasowanego do potrzeb Klienta. UX pomaga także skutecznie realizować cele biznesowe.

  Projektowanie User Experience z IMPROVE to szansa dla Twojego biznesu na umocnienie pozycji na rynku, zbudowanie wiernej grupy docelowej, jak i wypełnienie wielu jej potrzeb. Przygotujemy projekt cyfrowy, który ma szansę zaistnieć w świadomości wielu użytkowników. Współpraca z nami po prostu się opłaca.

  Projektowanie UX

  Projektowanie UX z Improve – dlaczego warto?

  • Budujemy aplikacje mobilne i webowe od A do Z. Mamy doświadczenie zarówno z oprogramowaniem dla małych jak dużych firm.
  • Tworzenie każdego oprogramowania rozpoczynamy od analizy potrzeb Klienta. Pozwala nam to przygotować funkcjonalną i intuicyjną architekturę aplikacji.
  • Projektujemy funkcjonalnie i zgodnie z potrzebami użytkowników docelowych. Budujemy wyjątkowe produkty cyfrowe, które mają szansę przebicia.
  • Przygotowujemy przejrzystą formę graficzną dla każdej aplikacji.
  • Mamy doświadczenie UX w projektowaniu aplikacji i witryn internetowych dla wielu firm, dlatego możemy zaproponować rozwiązania, które na pewno się sprawdzą. Nasze aplikacje są funkcjonalne, intuicyjne i estetyczne, a także przedstawiają w prosty sposób skomplikowaną wiedzę — wyjaśniają, czym są Twoje produkty i usługi.
  • Projektowane przez nas aplikacje skutecznie sprzedają. Budujemy silne marki, które umacniają swoją pozycję na rynku.
  • Nasi Klienci doceniają starania, jakie podejmujemy w celu wypromowania projektów cyfrowych i przygotowania ich od podstaw, o czym świadczą przychylne rekomendacje.
  Spis treści
  O nas

  Od 2013 roku analizujemy potrzeby Klientów, aby przygotować kompleksową ofertę spełniającą wszystkie oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że udało nam się to zrealizować, dzięki usługom 360. Dla Klientów z Poznania i okolic przygotowujemy aplikacje mobilne i webowe, strony internetowe, kampanie Google Ads, analizy, pozycjonowanie. Oferujemy także doradztwo IT. Wszystkie produkty internetowe wychodzące spod naszych rąk spełniają oczekiwania wymagających Klientów.

  Strony internetowe oraz aplikacje powstające poprzez projektowanie doświadczeń użytkownika mają największe szanse na realizację celów biznesowych. Grupa Improve z siedzibą w Poznaniu z łatwością dopasowuje rodzaj produktu do grupy docelowej Klienta. Zapewniamy skuteczne działania w sieci m.in. poprzez projektowanie UX.

  Na przestrzeni lat zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie, które umożliwiają nam współpracę z małymi firmami, instytucjami, jak i korporacjami. Nasz software house zaplanuje Twój projekt w sposób rzetelny, nowoczesny i profesjonalny.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta