Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Serwisy internetowe

  Serwisy internetowe

  Projektowanie serwisów internetowych przez Grupę IMPROVE obejmuje zarówno proste, jak i rozbudowane platformy informacyjne. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby przygotować elastyczne, poddające się modyfikacji serwisy www. Jesteśmy w stanie zagwarantować dostęp do platformy funkcjonalnej i przyjaznej dla wszystkich użytkowników.

  Serwisy internetowe

  Unikalne serwisy internetowe

  Wiedza i doświadczenie, które posiadamy, umożliwiają nam projektowanie serwisów internetowych na najwyższym poziomie. Korzystamy z intuicyjnych systemów do zarządzania treścią i strukturą, co umożliwia naszym Klientom samodzielne modyfikowanie wyglądu platformy informacyjnej.

  Rekomendujemy rozwiązania, które gwarantują przygotowanie platformy wydajnej, prostej w obsłudze oraz atrakcyjnej pod względem wizualnym.

  Tworzenie serwisów www obejmuje także optymalizację pod kątem szybkości ładowania, co ma bardzo duże znaczenie dla komfortu zapoznawania się z treściami.

  Stając się naszym partnerem, możesz uzyskać rozbudowaną platformę informacyjną, która pomoże w dostarczaniu informacji szerokiej grupie internautów.

  Serwisy internetowe

  Serwisy internetowe, które realizują potrzeby Klientów

  Projektujemy i wdrażamy serwisy internetowe o różnym stopniu zaawansowania. Każda platforma wyróżnia się nowoczesnym designem, intuicyjną obsługą oraz przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

  Nasi specjaliści pamiętają o każdym aspekcie decydującym o popularności nowoczesnej platformy internetowej. Tworzenie serwisów zawsze odbywa się w oparciu o potrzeby i oczekiwania Klientów.

  Spis treści
  O nas

  Działamy jako profesjonalna agencja SEO/SEM w Poznaniu. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki i obejmuje: projektowanie serwisów internetowych, stron internetowych, aplikacji mobilnych i webowych. Oferujemy doradztwo IT, działania analityczne, projektowanie UX/UI. Możemy poprowadzić skuteczną kampanię e-marketingową. Zlecić nam możesz także skuteczne pozycjonowanie.

  Jako software house z Poznania chętnie pomożemy każdej firmie zaistnieć w globalnym internecie. Zadbamy o wszystkie niezbędne aspekty techniczne, które decydują o tym, że tworzenie serwisów internetowych jest zgodne z algorytmami Google. Nasi wykwalifikowani programiści przygotują dedykowane aplikacje internetowe, nowoczesne strony internetowe oraz pozycjonowanie.

  Działając w oparciu o wieloletnie doświadczenie, możemy zaproponować usługi marketingu 360, obejmujące tak wiele aspektów. Tym samym tworzenie serwisów nie jest jedynym produktem internetowym, który możesz od nas otrzymać na najwyższym poziomie.

  Agencja interaktywna z Poznania zaprojektuje działania w sieci z dużą skutecznością.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta