Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Systemy typu multisite

  Systemy typu multisite

  Przygotuj jedną porządną witrynę i stwórz sieć wersji językowych umożliwiających zaprezentowanie oferty Klientom na całym świecie. Systemy multisite korzystają z wielu wtyczek i motywów, dzięki którym zyskujesz zakładkę umożliwiającą zarządzanie wszystkimi witrynami w jednym miejscu. Wygodne? Prawda?

  Systemy typu multisite

  Systemy multisite dla praktycznych administratorów

  Bez zamieszania, otwierania wielu stron oraz kart. Zarządzaj wszystkimi wersjami językowymi swojej strony internetowej w jednym miejscu. Wdrażanie stron wielojęzykowych jest naturalnym zabiegiem w międzynarodowych firmach, a my udostępniamy aplikację umożliwiającą zarządzanie nimi w sposób prosty i kompleksowy.

  Systemy typu multisite

  Systemy multisite od Improve

  Sieć witryn zlokalizowanych w jednym miejscu da możliwość sprawowania pieczy nad każdą. Rozwiązanie jest praktyczne i oszczędza Twój cenny czas. Konfiguracja sieci, dostęp do wszystkich elementów w jednym miejscu to podstawowe aspekty, które zyskasz stawiając na systemy multisite od Improve. To wybór idealny dla nowoczesnych przedsiębiorców.

  Spis treści
  O nas

  Nasza firma programistyczna z Poznania zapewnia wdrażanie stron wielojęzycznych oraz budowanie nowoczesnych witryn internetowych. Przygotujemy pole do Twojej działalności w sieci na globalnych rynkach. Systemy multisite korzystają z wielu wtyczek i motywów. Umożliwiają zarządzanie witrynami w jednym miejscu. Takie rozwiązanie najbardziej Cię interesuje? Jako agencja interaktywna z siedzibą w Poznaniu możemy zrealizować projekt Twoich marzeń.

  Pracujemy codziennie od 8 do 16. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie usług 360. Oznacza to, że możemy dla Ciebie wykonać aplikacje webowe i mobilne, strony i sklepy internetowe, kampanie Google Ads, pozycjonowanie, analizy, content marketing. W jednym miejscu możesz skorzystać z możliwości naszego zaangażowanego zespołu składającego się ze specjalistów IT, programistów, copywriterów, marketingowców i analityków. Każde zadanie realizujemy z bardzo dużą dokładnością, dbając o realizację potrzeb Klientów.

  Zapewniamy finalizację każdego projektu. Chcemy, aby Klienci z Poznania i okolic byli nadal zadowoleni z naszych usług.