Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Systemy typu multisite

  Systemy typu multisite

  Przygotuj jedną porządną witrynę i stwórz sieć wersji językowych umożliwiających zaprezentowanie oferty Klientom na całym świecie. Systemy multisite korzystają z wielu wtyczek i motywów, dzięki którym zyskujesz zakładkę umożliwiającą zarządzanie wszystkimi witrynami w jednym miejscu. Wygodne? Prawda?

  Systemy typu multisite

  Systemy multisite dla praktycznych administratorów

  Bez zamieszania, otwierania wielu stron oraz kart. Zarządzaj wszystkimi wersjami językowymi swojej strony internetowej w jednym miejscu. Wdrażanie stron wielojęzykowych jest naturalnym zabiegiem w międzynarodowych firmach, a my udostępniamy aplikację umożliwiającą zarządzanie nimi w sposób prosty i kompleksowy.

  Systemy typu multisite

  Systemy multisite od Improve

  Sieć witryn zlokalizowanych w jednym miejscu da możliwość sprawowania pieczy nad każdą. Rozwiązanie jest praktyczne i oszczędza Twój cenny czas. Konfiguracja sieci, dostęp do wszystkich elementów w jednym miejscu to podstawowe aspekty, które zyskasz stawiając na systemy multisite od Improve. To wybór idealny dla nowoczesnych przedsiębiorców.

  Spis treści
  O nas

  Nasza firma programistyczna z Poznania zapewnia wdrażanie stron wielojęzycznych oraz budowanie nowoczesnych witryn internetowych. Przygotujemy pole do Twojej działalności w sieci na globalnych rynkach. Systemy multisite korzystają z wielu wtyczek i motywów. Umożliwiają zarządzanie witrynami w jednym miejscu. Takie rozwiązanie najbardziej Cię interesuje? Jako agencja interaktywna z siedzibą w Poznaniu możemy zrealizować projekt Twoich marzeń.

  Pracujemy codziennie od 8 do 16. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie usług 360. Oznacza to, że możemy dla Ciebie wykonać aplikacje webowe i mobilne, strony i sklepy internetowe, kampanie Google Ads, pozycjonowanie, analizy, content marketing. W jednym miejscu możesz skorzystać z możliwości naszego zaangażowanego zespołu składającego się ze specjalistów IT, programistów, copywriterów, marketingowców i analityków. Każde zadanie realizujemy z bardzo dużą dokładnością, dbając o realizację potrzeb Klientów.

  Zapewniamy finalizację każdego projektu. Chcemy, aby Klienci z Poznania i okolic byli nadal zadowoleni z naszych usług.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta