Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje PWA

  Aplikacje PWA

  Progressive Web Application to rozwiązanie proponowane dla najbardziej wymagających Klientów. Aplikacje PWA łączą najlepsze cechy przeglądarek internetowych oraz natywnych aplikacji mobilnych. Dostarczamy rozwiązania, dzięki którym każdy z łatwością zapozna się ze stroną w wersji mobilnej. Tworzymy aplikacje PWA, które pomogą Twojej firmie.

  PWA jest stabilnym i bezpiecznym rozwiązaniem wyznaczającym nowe standardy w mobilności internetowej.

  Aplikacje PWA

  Progresywne aplikacje internetowe – zalety

  Oferujemy wiele możliwości, dzięki którym uda się stworzyć szybką, prostą w obsłudze oraz nowoczesną aplikację do obsługi Twoich produktów. Aplikacja progresywna może działać niezależnie od już posiadanej klasycznej platformy sprzedażowej.

  Aplikacje PWA zawsze działają prawidłowo i szybko

  Informacje w każdej przeglądarce wyświetlają się prawidłowo, a dzięki optymalizacji baz danych nie ma problemów z szybkim ładowaniem strony.

  Aplikacja mobilna PWA ciągle się rozwija

  Jest to fantastyczna opcja dla nowoczesnych przedsiębiorców ciągle pragnących czegoś nowego, udoskonaleń oraz testowania najnowszych trendów. Działalność jest przy tym bardzo bezpieczna.

  Progresywna aplikacja internetowa działa w trybie offline

  Wystarczy skorzystać z opcji „service workers”. Przynajmniej część wcześniej załadowanych stron lub katalogów z produktami wyświetli się poprawnie.

  Aplikacje PWA

  PWA – aplikacja przyjazna dla branży e-commerce

  Zabierz swoich Klientów w zupełnie inny wymiar zakupów internetowych. Tworząc sklep online w oparciu o aplikacje PWA usprawniasz proces konwersji, budujesz przyjazny dla konsumenta interfejs zwiększający przyjemność z zakupów.

  Zyskujesz rozwiązanie przypominające wyglądem aplikację oraz posiadające jego funkcje, a jednocześnie działające jak klasyczna strona internetowa. Twoi Klienci nie muszą pobierać kolejnej aplikacji na telefon, wyszukają Twoją ofertę w przeglądarce internetowej.

  Zaproponuj swoim Klientom innowacje, a wyprzedzisz o kilka kroków konkurencję. Klienci zyskają łatwy dostęp do oferowanych produktów.

  Sprawdź usługi naszego software house

  Spis treści
  O nas

  Jako firma programistyczna działająca w Poznaniu od ponad 8 lat, proponujemy naszym Klientom sprawdzone rozwiązania internetowe pozwalające na skuteczną promocję w sieci. Wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów IT oraz programistów, aby zrealizować najlepsze aplikacje PWA (Progressive Web Application). Świadcząc usługi marketingu 360, możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

  Oprócz tego, że dla Klientów z Poznania i okolic możemy przygotować progresywne aplikacje internetowe, zajmujemy się także tworzeniem stron i sklepów internetowych, prowadzeniem kampanii e-marketingowych, pozycjonowaniem, analityką oraz doradztwem IT.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Grupa Improve Sp. z o.o.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  CIECH Agro
  CIECH Agro

  Serwis internetowy dla spółki akcyjnej Ciech. Aplikacja z geolokalizacją podpowiadająca najbliższych dystrybutorów oraz oddziały produktów klienta.

  Get to hikes
  Get to hikes

  Dedykowana aplikacja internetowa dla klienta z Portugalii wraz z aplikacją do skanowania biletów w formie QRcode. Zajmowaliśmy się zaprojektowanie koncepcji, grafiki, oprogramowaniem oraz wdrożeniem na serwer klienta.

  Hilki
  Hilki

  Strona internetowa linii produktowej Hilki wykonana dla marki Formeds. Zajmowaliśmy się projektowanie UX, oprogramowaniem oraz kompleksowym wdrożeniem na serwer klienta.

  guberhouse.pl
  guberhouse.pl

  Strona internetowa dla firmy deweloperskiej tworzącej osiedla oraz budującej domy jednorodzinne. Ważnym działem na stronie są realizacje.

  O naszej firmie programistycznej

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta