Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje PWA

  Aplikacje PWA

  Progressive Web Application to rozwiązanie proponowane dla najbardziej wymagających Klientów. Aplikacje PWA łączą najlepsze cechy przeglądarek internetowych oraz natywnych aplikacji mobilnych. Dostarczamy rozwiązania, dzięki którym każdy z łatwością zapozna się ze stroną w wersji mobilnej. Tworzymy aplikacje PWA, które pomogą Twojej firmie.

  PWA jest stabilnym i bezpiecznym rozwiązaniem wyznaczającym nowe standardy w mobilności internetowej.

  Aplikacje PWA

  Progresywne aplikacje internetowe – zalety

  Oferujemy wiele możliwości, dzięki którym uda się stworzyć szybką, prostą w obsłudze oraz nowoczesną aplikację do obsługi Twoich produktów. Aplikacja progresywna może działać niezależnie od już posiadanej klasycznej platformy sprzedażowej.

  Aplikacje PWA zawsze działają prawidłowo i szybko

  Informacje w każdej przeglądarce wyświetlają się prawidłowo, a dzięki optymalizacji baz danych nie ma problemów z szybkim ładowaniem strony.

  Aplikacja mobilna PWA ciągle się rozwija

  Jest to fantastyczna opcja dla nowoczesnych przedsiębiorców ciągle pragnących czegoś nowego, udoskonaleń oraz testowania najnowszych trendów. Działalność jest przy tym bardzo bezpieczna.

  Progresywna aplikacja internetowa działa w trybie offline

  Wystarczy skorzystać z opcji „service workers”. Przynajmniej część wcześniej załadowanych stron lub katalogów z produktami wyświetli się poprawnie.

  Aplikacje PWA

  PWA – aplikacja przyjazna dla branży e-commerce

  Zabierz swoich Klientów w zupełnie inny wymiar zakupów internetowych. Tworząc sklep online w oparciu o aplikacje PWA usprawniasz proces konwersji, budujesz przyjazny dla konsumenta interfejs zwiększający przyjemność z zakupów.

  Zyskujesz rozwiązanie przypominające wyglądem aplikację oraz posiadające jego funkcje, a jednocześnie działające jak klasyczna strona internetowa. Twoi Klienci nie muszą pobierać kolejnej aplikacji na telefon, wyszukają Twoją ofertę w przeglądarce internetowej.

  Zaproponuj swoim Klientom innowacje, a wyprzedzisz o kilka kroków konkurencję. Klienci zyskają łatwy dostęp do oferowanych produktów.

  Spis treści
  O nas

  Jako firma programistyczna działająca w Poznaniu od ponad 8 lat, proponujemy naszym Klientom sprawdzone rozwiązania internetowe pozwalające na skuteczną promocję w sieci. Wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów IT oraz programistów, aby zrealizować najlepsze aplikacje PWA (Progressive Web Application). Świadcząc usługi marketingu 360, możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

  Oprócz tego, że dla Klientów z Poznania i okolic możemy przygotować progresywne aplikacje internetowe, zajmujemy się także tworzeniem stron i sklepów internetowych, prowadzeniem kampanii e-marketingowych, pozycjonowaniem, analityką oraz doradztwem IT.