Portfolio

Przykładowe realizacje

Warto poznać wszystkie rozwiązania na tworzenie stron i to jest zaszczyt dla Nas, dzięki Wam zająć się Państwa software house Poznań. Jako Agencja Reklamowa Poznań zawsze myślimy o tym co zrobić z reklamą Państwa oferty i dbamy o strony internetowe Luboń. Biegając wśród plaży i kamieni myślalimy o Was. Kiedy myślicie o szukaniu hasła: strony internetowe Poznań staramy się, abyście znaleźli wszystko, czego potrzebujecie. To są detale strony www Poznań.

Klawiatura, monitor i laptop to więcej niż wszystko, czego potrzebujecie; aby znaleźć właściwe informacje. Pamiętamy o bohaterach Państwa oferty i dbamy o portfele naszych Klientów. Najważniejsze jest złapać trochę słońca, gdy jesteśmy na dworze. Świat stron jest nasz, a z nim rozwija się biznes i tworzenie stron internetowych Poznań, kiedy dajemy szansę zadziałać dobrej agencji reklamowej.

Tworzenie stron internetowych Kraków, Poznań i inne realizacje

Oprócz walorów estetycznych, tworzenie stron internetowych Kraków powinno obejmować przygotowanie witryny funkcjonalnej, bardzo dobrze działającej i przystosowanej do potrzeb każdego użytkownika. Strona internetowa powinna zostać wyposażona w proste menu, wyraziste przyciski, przejrzyste treści oraz widoczne nagłówki. Takie strony oferuje Poznan – Miasto w Polsce. Strony www są najlepsze z możliwych, a zajmują się nimi profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Tylko, dlatego tworzenie stron wielkopolska przebiega bez najmniejszych problemów. Z tego powodu już dziś sprawdź poznańskie usługi!

Politechnika Bydgoska

Politechnika Bydgoska

Grupa Improve zajmowała się kompleksowym wdrożeniem serwisu dla Politechniki Bydgoskiej. Projekt trwał 5 miesięcy i był ciekawym projektem programistycznym. Wdrożena została aplikacja w oparciu o zaawansowanie cachowanie co powoduje, że strona ładuje się bardzo szybko.

pbs.edu.pl

dotuje.pl

dotuje.pl

Serwis internetowy do realizacji zbiórek internetowy. Grupa Improve wykonywała grafikę, warstwę frontnedową i backendową wraz z wdrożeniem serwisu. Serwis umożliwia dodawanie dotacji i zbieranie wpłat na ciekawe projekty.

dotuje.pl

cmoinsider

cmoinsider

Strona internetowa agencji marketingiem oraz komunikacją. Strona powstała w formie blogowej z komunikacją i możliwością udostępniania na portalu facebook oraz twitter. Nasza agencja zajmowała się kompleksowym wdrożeniem.

cmoinsider.pl

Polski Związek Jeździecki

Polski Związek Jeździecki

Nasza firma wykonała stronę dla Polskiego Związku Jeździeckiego. Strona internetowa powstała w około 3 miesiące. Strona jest rozbudowana i zawiera dużą liczbę podstron. Strona zawierała migrację danych z poprzedniej strony internetowej.

pzj.pl

Amrack

Amrack

Grupa Improve zajmowała się przygotowaniem grafiki, wykonaniem strony i wdrożeniem na serwer dla firmy zajmującej się handlem regalami magazynowymi. Grupa Improve zajmuję się prowadzeniem działań marketingowych.

amrack.pl

PodologiaHelp

PodologiaHelp

Grupa Improve zajmowała się przygotowaniem grafiki, wykonaniem strony i wdrożeniem na serwer. Grupa Improve zajmuję się prowadzeniem działań marketingowych.

podologiahelp.pl

PDC

PDC

Strona internetowa dla firmy zajmującej się windykacją należności oraz prawem podatkowym. Grupa Improve wykonywała grafikę, stronę internetową wraz z wdrożeniem na serwer klienta.

primodc.pl

Guberhouse

Guberhouse

Strona internetowa dewelopera, który zajmuje się budową domów wolno stojących oraz wynajmem pomieszczeń biurowych. Grupa Improve wykonywała grafikę, stronę wraz z wdrożeniem na serwer klienta.

guberhouse.pl

Sala Lacerta

Sala Lacerta

Grupa Improve zajmowała się wykonaniem grafiki oraz nowoczesnej strony internetowej. Strona zawiera wiele efektów prezentujących walory prowadzonego biznesu.

sala-lacerta.pl

Linki Piast

Linki Piast

Grupa Improve zajmowała się zaprojektowaniem grafiki a następnie wykonaniem strony internetowej. LinkPiast to nowoczesna strona internetowa zaprojektowana w RWD – dobrze wyświetlająca się na tabletach i telefonach. Adres strony: www.linkipiast.pl

www.linkipiast.pl

JerzyKuczynski

JerzyKuczynski

Grupa Improve zajmowała się wykonaniem grafiki oraz responsywnej strony internetowej dla firmy zajmującej się okuciami, chromowanie oraz galwanizacja elementów metalowych. Grupa Improve zajmuje się również promocją strony w internecie i prowadzi kampanie e-marketingowe. Adres strony: jerzykuczynski.pl

www.jerzykuczynski.pl

BKSC

BKSC

Strona www dla Kancelarii Adwokatów i radców prawnych Bartkowiak & Kosewski. Grupa Improve zajmowała się przygotowanie grafiki, wykonaniem strony oraz wizytówek i papieru firmowego.

www.bksc.pl

NewDentClinic

NewDentClinic

Strona www dla klienta z usługami dentystycznymi. Grupa Improve zajmowała się wykonaniem grafiki, wykonaniem strony oraz prowadziła kampanie marketingowa na portalu facebook oraz kampanie adwords.

www.newdentclinic.pl

Leki tylko z apteki

Leki tylko z apteki

Strona www wykonywana na zlecenie agencji reklamowej NEKK. Grupa Improve zajmowała się wykonaniem strony oraz wdrożeniem strony na serwer klienta.

www.lekitylkozapteki.pl

Wróżbitka

Wróżbitka

Strona www wykonana dla klienta zajmującego się wróżbiarstwem i magią. Grupa Improve wykonała grafikę oraz stronę OnePageUp. Obecnie prowadzimy dla firmy kampanię adwords.

www.wrozbitka.net

Komornik Sądowy

Komornik Sądowy

Strona www dla Kancelarii Komorniczej w Środzie Wielkopolskiej. Grupa Improve wykonała grafikę oraz stronę internetową wraz z wdrożeniem na serwer klienta.

www.srodawlkp-komornik.pl

Estiderm

Estiderm

Strona www wykonana dla lekarza dermatologii. Grupa Improve wykonywała grafikę oraz zajmowała się wdrożeniem strony na serwer klienta. Agencja Improve zajmowała się pozycjonowaniem strony.

www.estiderm.pl

Lekarz Homeopata

Lekarz Homeopata

Strona www wykonana dla lekarza homeopatii. Grupa Improve wykonywała grafikę oraz zajmowała się wdrożeniem strony na serwer klienta.

www.furmaniuk.com.pl

FocusPhoto

FocusPhoto

Strona www dla klienta zajmującego się fotografią produktowa. Grupa Improve zajmowała się wykonaniem strony internetowej.

www.focusphoto.pl

Klinika Zawadzka

Klinika Zawadzka

Strona www dla Agencji zajmującej się odżywaniem i odchudzaniem ludzi. Grupa Improve wykonała stronę www oraz system sms rejestrujący odchudzanie ludzi.

klinikazawadzka.pl

Neoglass

Neoglass

Grupa Improve prowadzi kampanie marketingowe dla firmy zajmującej się wyposażeniem łazienek. Grupa Improve wykonywała modyfikację strony i dostosowywała ją pod wyszukiwarki internetowe.

neoglass.pl

Zadzwoń

Facebook