Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Serwisy dla administracji publicznej

  Serwisy dla administracji publicznej

  Grupa IMPROVE oferuje stworzenie wysokiej jakości serwisów dla administracji publicznej, które budują pozytywny wizerunek jednostki administracyjnej i umożliwiają skuteczne informowanie petentów.

  Tworzymy strony internetowe dla urzędów, dzięki którym petenci mogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje o ich działalności. Wiemy, że serwisy dla administracji publicznej muszą spełniać szereg wymogów, a dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy wykonać platformy pod każdym względem użyteczne. Nasze serwisy WWW dla administracji publicznej spełniają standardy WCAG 2.1.

  Udostępnianie informacji publicznych i administracyjnych z pomocą naszych serwisów internetowych odbywa się w sposób prosty, szybki i bezawaryjny. Zapewniamy pełne wsparcie przy rozbudowie platform i ich bieżącej obsłudze.

  Serwisy dla administracji publicznej

  Strony www dla urzędów miast z licznymi funkcjami

  Oferujemy kompleksowe rozwiązania, dzięki którym serwisy dla administracji publicznej są przyjazne dla użytkowników, ułatwiają dostęp do zamieszczanych tam informacji, a przy tym chronią dane wrażliwe. Rozumiemy, jak ważne jest, aby strona internetowa budowała pozytywny wizerunek jednostki administracyjnej. W tym celu przygotowujemy przejrzyste, nowoczesne, intuicyjne portale oparte o najnowsze trendy UX i UI. Ponadto:

  • Przygotowujemy strony internetowe aktywizujące społeczność i zapewniające dwustronną komunikację. W unikaniu podstawowych błędów technicznych i eliminowaniu zagrożeń pomaga obsługa programistyczna administracji publicznej, którą oferujemy.
  • Nasze strony www dla urzędów miast zapewniają niezawodne wsparcie dla wszystkich działań promocyjnych mających na celu przyciągnięcie turystów czy wypromowanie konkretnych idei głoszonych przez miasto.
  • Proponujemy niezawodne technologie, dzięki którym zarządzanie strukturami i treściami będzie szybkie i bezproblemowe.
  • Nasza obsługa programistyczna administracji publicznej gwarantuje bezpieczeństwo dla poufnych danych.

   

   

   

  Serwisy dla administracji publicznej

  Dobra strona dla administracji publicznej

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego jesteśmy w stanie przygotować portale dla urzędów, które realizują potrzeby petentów. Przygotujemy serwis, który szybko i precyzyjnie dostarczy niezbędnych informacji.

  Pomagamy lepiej i skuteczniej wykorzystać potencjał jednostki publicznej, a zapewniana obsługa programistyczna administracji publicznej gwarantuje sprawne działanie platformy komunikacyjnej w dowolnym momencie.

  Serwisy dla administracji publicznej, które tworzymy, spełniają rygorystyczne standardy WCAG 2.1. Wiemy, czego potrzebują petenci oraz jak powinien wyglądać portal do urzędu.

  Spis treści
  O nas

  Grupa Improve z siedzibą w Poznaniu od 2013 roku oferuje tworzenie wysokiej jakości produktów internetowych. W tym gronie znajdują się serwisy dla administracji publicznej z Poznania i okolic. Od lat budujemy pozytywny wizerunek jednostek administracyjnych i umożliwiamy skuteczne informowanie petentów.

  Tworzymy strony internetowe dla urzędów, klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Wyróżniają się znakomitymi parametrami technicznymi oraz nowoczesnymi aspektami wizualnymi. Możemy przygotować nie tylko portale dla urzędów w Poznaniu, ale także aplikacje webowe i mobilne, kampanie marketingowe, projektowanie UX/UI, strony i sklepy internetowe. Oferujemy także doradztwo IT. Możliwa jest także obsługa programistyczna administracji publicznej w Poznaniu.

  Wiemy, że działalność w sieci wymaga kompleksowego podejścia, dlatego oferujemy usługi 360 jako firma programistyczna i agencja interaktywna. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają wprowadzać do internetu najwyższej jakości produkty. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami.

  Nasz software house działa w Twoim mieście

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Jako Grupa Improve działamy na rynku już od 2013 roku. Nasze działania skupiają się na wytwarzaniu aplikacji internetowych takich jak strony internetowe, sklepy internetowe oraz dedykowane aplikacje internetowa. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym: prowadzimy kampanie Google Ads oraz pozycjonowanie.

  CEO Grupa Improve
  Dariusz Masztalerz

  Kilka słów o naszych usługach ….

  Grupa Improve jako profesjonalny sofware house wytwarza aplikacje internetowe i realizuje kompleksowe wdrożenia na serwer klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmujemy się marketingiem internetowym. W obszarze naszych działać jest pozycjonowanie oraz prowadzenia kampanii Google Ads.

  Dział Obsługi klienta
  Jakub Domagalski

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta