Reklamy na Facebooku – czy się sprawdzają?

Coraz więcej firm inwestuje w reklamy na Facebooku. Ten portal społecznościowy wywiera coraz większy wpływ na naszą rzeczywistość. Dlatego dobrze jest wykorzystać go dla swoich korzyści i pozyskania nowych odbiorców. Jeżeli jednak liczymy na wzrost wyników w wyszukiwarce, najlepszym rozwiązaniem wciąż są kampanie Google Ads. Prowadzeniem ich zajmują się specjaliści z Grupy Improve.

Zasięgi reklamy na Facebooku

Większość osób poszukuje informacji o firmach przede wszystkim przez wyszukiwarkę. Szukając konkretnych usług lub produktów przeważnie wpisujemy w Google co chcemy znaleźć. Dlatego też to tam powinniśmy się udać jeżeli chcemy skutecznie promować swój biznes. Facebook jako sieć społecznościowa, która wyświetla nam reklamy „przy okazji” przeglądania aktywności naszych najbliższych często sprawdza się gorzej w kwestii budowania siły swojej witryny. Naszym celem jest bowiem zdobywać nowe wejścia, nie to by przez ułamek sekundy pojawić się na czyimś ekranie w formie bannera.

Nawet jeżeli nasze zasięgi i widoczność reklamy na Facebooku będą wykazywać dobre wyniki w raportach, to jest to działanie doraźne. Długofalowa działalność i strategia oparta o budowę dobrej pozycji w wyszukiwarce Google daje trwalsze i lepsze rezultaty. Docierając do pierwszej strony wyszukiwania znacznie zwiększamy to jak postrzegają nas odbiorcy/klienci. Do tego, by to na naszą stronę zajrzeli.

Pozycjonowanie Google Ads i odpowiednia optymalizacja strony oferują najlepsze rezultaty. Dlatego jedną z form naszej działalności jest prowadzenie tego typu kampanii, by pomagać w promowaniu witryn klientów. Dobrze przeprowadzona promocja z Google wciąż gwarantuje o wiele lepszą widoczność w sieci niż inwestycja w reklamy na Facebooku. Pamiętajmy bowiem o tym, że Google to bezdyskusyjnie najpopularniejsza przeglądarka na świecie, z której korzysta prawie każda firma. To samo tyczy się systemu Android, który należy do firmy z Mountain View i jest najpopularniejszym systemem operacyjnym w smartfonach. Inwestycja w taki rodzaj kampanii zawsze będzie więc lepiej promowana niż reklama „tylko” na jednej sieci społecznościowej. Tej także nie powinno się zaniedbywać, ale chcąc przyciągnąć do siebie możliwie wielu nowych odbiorców priorytetem powinny pozostać Google Ads.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny


Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie wybraną usługę. Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

BEZPŁATNA WYCENA

Możesz także zapytać osobiście


512 215 804

Zlecenie wykonania strony internetowej firmie Improve to była jak najbardziej słuszna decyzja. Szybki i bezproblemowy kontakt, dyspozycyjność, a przede wszystkim pełen profesjonalizm i cierpliwość to atuty, które są godne podkreślenia. Wykonanie i wdrożenie strony odbyło się szybko, a co najważniejsze w terminie. Polecamy Agencję Improve wszystkim zainteresowanym.
Linki Samochodowe PIAST
Polecamy. Na każdym etapie wszystko jasne i klarowne. Dużym atutem jest skupienie się na rozwiązaniach i rozdzielenie części graficznej od samego wykonania strony. Gorąco polecam agencje Improve.
Kancelaria Komornika Agnieszka Rita Herda
Firma Improve wykonywała dla nas dwie strony internetowe(stronę kwiaciarni, stronę punktu Lotto) oraz wspiera nas do dzisiaj przy projektach internetowych. Firmę charakteryzuje dyspozycyjność oraz pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy firmę i jej profesjonalistów.
Punkt Lotto Maciej Piotrowski
Bardzo rzetelna firma. Szybki i bez problemowy kontakt. Firma Improve wykonał dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia.
Wróżbitka
Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia. Bardzo polecam.
Gabinet stomatologiczny NewdentClinic
Firma Improve wykonała stronę Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Bartkowiak Kosewski spółka cywilna.Bardzo profesjonalna pomoc we wdrożeniu strony internetowej, zarówno pod względem jej funkcjonalności jak i szaty graficznej.Dużym plusem jest dyspozycyjność oraz zaangażowanie pracowników firmy Improve.
Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych BKSC
Firma Improve wykonywała dla naszej spółki stronę internetową, a także prowadzi działania marketingowe realizując kampanie adwords. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Improve jako sprawdzonego i godnego zaufania dostawcę usług informatycznych każdej firmie zainteresowanej wysokiej jakości obsługą informatyczną oraz profesjonalnym podejściem.
BCSG Sp. z o.o.

Zadzwoń

Facebook