Nasza historia

Od 2013 roku zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, pozycjonowaniem oraz prowadzeniem kampanii adwords. Pomagamy klientom budować markę w sieci.

Zaczęło się od 2 osób, teraz jest nas 15

Pierwsze kroki na rynku stawialiśmy jako dwuosobowa firma z dużym potencjałem. Wiedzieliśmy, że branża, w której zaczynamy działać jest wymagająca, ale dzięki ciężkiej pracy jesteśmy w stanie odnieść sukces. Dziś zatrudniamy 15 osób, które dbają o klientów, proponują optymalne rozwiązania i pomagają w budowaniu marki w sieci. W skład naszego zespołu wchodzą graficy, UX designerzy oraz redaktorzy. Ciągle rozszerzamy zakres naszych usług, jak i powiększamy zespół o kolejne osoby, które przydają się w prowadzaniu szeroko zakrojonych działań w sieci.

Działy Improve

Dysponujemy:

  • działem SEO,
  • działem prowadzenia kampanii GOOGLE ADS,
  • działem realizowania stron internetowych,
  • działem wytwarzającym aplikacje internetowe,
  • działem graficznym – realizujemy grafiki zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów,
  • działem marketingu – prowadzimy kampanie marketingowe sieci oraz wykonujemy skuteczne pozycjonowanie.

Co wyróżnia Improve na tle konkurencji?

Nasza firma powstała z myślą o potrzebach klientów, którzy chcą zaistnieć w sieci. Jesteśmy dyspozycyjni dla każdego, kto chce odnieść sukces, zdobyć popularność w Internecie i wypromować swoje usługi. Dzięki licznym działom, które tworzą naszą firmę, każdym etapem zarządzania projektem zajmuje się dedykowany specjalista. Dzięki temu naszym klientom możemy proponować wysokiej jakości produkty, które przyczyniają się do osiągniecia przez nich sukcesu w branży, w której działają.

Każdy projekt, którego podejmujemy się jest finalizowany, nawet przy występowaniu dużych trudności. Naszym celem jest wdrożenie projektu zgodnie z oczekiwaniami klienta i w taki sposób, aby był on zadowolony z efektów. Rozumiemy, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego proponujemy elastyczny zakres usług, także jeżeli chodzi o pozycjonowanie. Nie trzymamy się sztywnych ram, dopasowujemy strategię do momentu, w którym działamy. Dzięki temu możemy osiągać bardzo dobre rezultaty dla naszych klientów.

Improve – te wartości są dla nas najważniejsze

Sukces klienta – robimy wszystko, aby zadowolić klienta i pozwolić mu na opanowanie branży, w której działa.

Indywidualne podejście – odchodzimy od sztywnych, dawno utartych schematów działania. Proponujemy unikalne rozwiązania, które sprawiają, że klienci mogą otrzymać to, czego oczekują.

Wieloletnia współpraca – staramy się budować stałe relacje z klientami. Cenimy sobie wieloletnią współpracę. Jesteśmy wierni i lojalni, i tego samego oczekujemy od naszych kontrahentów.

Rozwój – nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach, na których zdobywają nowe umiejętności pozwalające na oferowanie usług na najwyższym poziomie.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny


Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie wybraną usługę. Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

BEZPŁATNA WYCENA

Możesz także zapytać osobiście


512 215 804

Zlecenie wykonania strony internetowej firmie Improve to była jak najbardziej słuszna decyzja. Szybki i bezproblemowy kontakt, dyspozycyjność, a przede wszystkim pełen profesjonalizm i cierpliwość to atuty, które są godne podkreślenia. Wykonanie i wdrożenie strony odbyło się szybko, a co najważniejsze w terminie. Polecamy Agencję Improve wszystkim zainteresowanym.
Linki Samochodowe PIAST
Polecamy. Na każdym etapie wszystko jasne i klarowne. Dużym atutem jest skupienie się na rozwiązaniach i rozdzielenie części graficznej od samego wykonania strony. Gorąco polecam agencje Improve.
Kancelaria Komornika Agnieszka Rita Herda
Firma Improve wykonywała dla nas dwie strony internetowe(stronę kwiaciarni, stronę punktu Lotto) oraz wspiera nas do dzisiaj przy projektach internetowych. Firmę charakteryzuje dyspozycyjność oraz pełen profesjonalizm. Gorąco polecamy firmę i jej profesjonalistów.
Punkt Lotto Maciej Piotrowski
Bardzo rzetelna firma. Szybki i bez problemowy kontakt. Firma Improve wykonał dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia.
Wróżbitka
Wspierali nas na każdym etapie realizacji strony internetowej. Partner godny polecenia. Bardzo polecam.
Gabinet stomatologiczny NewdentClinic
Firma Improve wykonała stronę Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Bartkowiak Kosewski spółka cywilna.Bardzo profesjonalna pomoc we wdrożeniu strony internetowej, zarówno pod względem jej funkcjonalności jak i szaty graficznej.Dużym plusem jest dyspozycyjność oraz zaangażowanie pracowników firmy Improve.
Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych BKSC
Firma Improve wykonywała dla naszej spółki stronę internetową, a także prowadzi działania marketingowe realizując kampanie adwords. Z pełnym przekonaniem polecamy firmę Improve jako sprawdzonego i godnego zaufania dostawcę usług informatycznych każdej firmie zainteresowanej wysokiej jakości obsługą informatyczną oraz profesjonalnym podejściem.
BCSG Sp. z o.o.

Zadzwoń

Facebook