Tworzenie Stron WWW

Grupa Improve zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron www. Chcesz wzbudzić zaufanie twoich klientów? Profesjonalna strona to dobra wizytówka Twojej działalności.

Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę.

Co zyskujesz współpracując z nami:

  • Doradztwo – podczas spotkania reprezentanci firmy przedstawią swoje pomysły na Twoją stronę www. Bogate doświadczenie i analiza rynku sprawią, że Twoja strona www będzie dopasowana do potrzeb oraz wymagań rynkowych.
  • Informowania o postępach prac – opiekun Twojego projektu na każdym etapie będzie przekazywał informacje o postępach prac oraz materiały do akceptacji lub komentarza.
  • Wsparcie w obsłudze (wsparcie powdrożeniowe) – każda strona tworzona przez naszą grupę posiada 2 letnią gwarancję. Nowe funkcje wykonujemy po uzgodnieniu zakresu prac z klientem. Nigdy nie zostawiamy naszego klienta z problem i na każdym etapie kontaktujemy się z klientem.
  • Kampanie e-marketingowe (promowanie strony) – Po wdrożeniu strony Grupa Improve proponuje różne rodzaje promocji wdrożonej strony. Nasz Manager przygotowuje optymalne rozwiązania takie jak kampania adwords , pozycjonowanie, content marketing. Dzięki tym działaniom Twoja strona będzie widoczna w internecie.

Zamów bezpłatną wycene Zamów.

Co możemy dla Ciebie stworzyć ?  Stronę www | sklep internetowy | Dedykowana aplikacja – ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Proces tworzenia strony www dzielimy na następujące etapy:

1. Przygotowanie unikalnej grafiki pod potrzeby klienta. Po akceptacji grafiki przez klienta rozpoczynamy wykonywanie strony.

2. Tworzenie strony z wykorzystaniem najnowszych standardów.  Strona internetowa jest responsywna (RWD) – dobrze wyświetla się na telefonach, tabletach oraz w przeglądarce internetowej.

3. Integracja z Google Analitics.. Strona zostanie podpięta pod wyszukiwarkę google analitics. Dzięki temu  będą zbierane statystyki, przez co w łatwy sposób będzie można określić skuteczność kampanii marketingowych.

4. Wdrożenie na nasz serwer lub serwer klienta. Po akceptacji strony www wdrażamy ją na serwer i od tej pory jest ona widoczna w internecie.

FAQ

strony internetowe Poznań

Profesjonalne strony internetowe Poznań

Agencja Improve tworzy profesjonalne strony internetowe Poznań. Tworzenie stron internetowych Poznań rozpoczynamy od zaprojektowania unikalnej grafiki, następnie wykonaniem projektu i wdrożeniem na serwer klienta. Po akceptacji grafiki przez klienta wykonujemy strony www Poznań w oparciu o najlepsze narzędzia znajdujące się na rynku.

Grupa Improve tworzy strony internetowe Zielona Góra dla lekarza dermatologa. Agencja Improve wykonywała również strony internetowe Luboń dla kwiaciarni oraz punktu lotto.

Dla klienta zajmującego się dystrybucją sprzętu komputerowego oraz reklamowymi gadżetami wykonywaliśmy sklepy.

Strony internetowe dla małych i średnich firm

Cały proces, który ma wpływa na tworzenie stron internetowych Poznań jest oparty o system wordpress, prestashop oraz inne frameworki.

Grupa Improve posiada specjalistów od grafiki, webmasterów oraz wdrożeniowców i osoby, które zajmują się pozycjonowaniem. W dzisiejszych czasach strony www Poznań są wizytówką firmy i dlatego grafika jest tak ważnym elementem budowania strony. Agencja Improve wykonuje strony internetowe na teranie Poznania, Lubonia oraz Zielonej Góry.

Strony www Poznań mogą być prostymi wizytówkami firmowymi lub rozbudowane o większe funkcjonalności. Dla klienta strony internetowe Poznań były rozbudowane o parser z aktualizacją wyników lotto natomiast strony internetowe Zielona Góra są prostymi wizytówkami firmowymi. Grupa Improve zaprasza do współpracy i korzystania z umiejętności specjalistów.

Poruszane tematy: twoja strona, tworzenie stron www poznan, tworzenie stron www poznań, tworzenie strony internetowej, tworzenie stron, tworzenie strony www, tworzenie stron poznan, tworzenie stron poznań, tworzenie strony, “tworzenie stron”

Strony internetowe Poznań – Twoja strona na wysokiej pozycji

Algorytmy Google są bardzo wymagające, dlatego strony internetowe Poznań powinno tworzyć się w oparciu o pozycjonowanie.

Aby Twoja strona na wysokiej pozycji się znalazła konieczne stałe monitorowanie stron. Aby możliwe było utrzymanie wysokiej pozycji takie tworzenie stron jest dzisiaj bardzo ważne. Informatycy muszą ciągle doskonalić techniki związane z pozycjonowaniem, aby strony internetowe Poznań i okolice były widoczne dla użytkowników. Tworzenie strony internetowej w taki sposób przyczyni się do tego, że będzie ona na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania.

Tworzenie stron www Poznań, Mosina i okolice

Tworzenie strony www jest niezwykle ważne. Aby pieczę nad stroną internetową trzymała osoba profesjonalna warto postawic na tworzenie stron www Poznań, Mosina i okolice. Znająca tworzenie stron Poznań ekipa to firma nadążająca za trendami.

Tworzenie stron www Poznań powinno opierać się o czynniki, jakie bardzo szybko się zmieniają i te pozostałe. Zdecydowanie strony internetowe Mosina wymagają stałego monitorowania i nie można ich pozostawić samym sobie. Z tego powodu tworzenie strony ważne, aby opierać o porady i rekomendacje agencji reklamowej. Trzeba zarządzać posiadaną stroną w profesjonalny sposób,  a dobrze wybrana oferta na “tworzenie stron” da Nam tą możliwość. Można będzie wtedy uzyskać bardzo dobre rezultaty, a wybrane z oferty rozwiązań tworzenie stron www Poznan spełni swoją rolę. Zobacz tworzenie stron Poznan, zapraszamy!

Nasze usługi świadczymy dla firm z zlokalizowanych w Poznaniu przy ulicach: Aleja Bałtycka – Główna, Aleja Bułgarska – Jeżyce, Aleja Chopina – Śródmieście, Aleja Czechosłowacka – Dębiec, Aleja Forteczna – Starołęka, Aleja Hetmańska – Łazarz, Aleja Jugosłowiańska – Górczyn, Aleja Kasprowicza – Łazarz, Aleja Lechicka – Winiary, Aleja Litewska – Sołacz, Aleja Łużycka – Dębina, Aleja Małopolska – Sołacz, Aleja Marcinkowskiego – Śródmieście, Aleja Połabska – Winiary, Aleja Przybyszewskiego – Jeżyce, Aleja Pułaskiego – Jeżyce, Aleja Reymonta – Łazarz, Aleja Rycerska – Jeżyce, Aleja Serbska – Szeląg, Aleja Szelągowska – Szeląg, Aleja Wielkopolska – Sołacz, Aleja Za Cytadelą – Szeląg, Aleja Żeromskiego – Jeżyce, Anton. Andrzejewskiego – Górczyn, Św. Antoniego – Starołęka, Artyleryjska – Śródmieście
Asnyka – Jeżyce, Augustowska – Komandoria

Ile trwa wykonanie strony “na gotowo” ?
Wykonanie prostej strony wizytówkowej trwa 1.5 tygodnia. Na ten okres ma wpływ akceptacja grafiki oraz okres poprawkowy dla strony. Czas zależny jest od tego jak rozbudowana ma zostać strona.
Czy grafikę projektujecie sami czy korzystacie z gotowych szablonów ?
Do każdej strony www projektujemy unikalną grafikę. Grafik przygotowuje projekt i po akceptacji klienta budujemy stronę. Nie dopuszczamy do sytuacji, w której konkurencja ma taki sam design strony jak nasz klient.
Czy strona wyświetla się dobrze na urządzeniach mobilnych ?
Każda strona wdrażana przez Grupę Improve jest responsywna (RWD) – wyświetla się prawidłowo w urządzeniach mobilnych tj. przeglądarka internetowa, tablet, oraz telefon.
Czy strona posiada statystyki, aby móc ocenić ruch na stronie?
Na każdej stronie instalujemy wtyczkę do google analitics – rozbudowanego narzędzia do badania ruchu na stronie.
Skąd bierzecie zdjęcia na stronę ?
Współpracujemy z firmą, która dostarcza nam zdjęcia z pełną licencją i prawami. Nigdy nie będziesz miał sytuacji, że ktoś oskarży Cię o skopiowanie i bezprawne użycie zdjęć.
Czy mogę sam wprowadzać zmiany na stronie ?
Na każdej stronie jest zainstalowany CMS – który umożliwia po zalogowaniu wprowadzanie lub edycję treści na stronie.
Co się dzieje po wdrożeniu strony ?
Każda strona ma 2 letnią gwarancję. Po wdrożeniu strony możliwe jest zamówienie promocji strony, lub pozycjonowanie w wyszukiwarce google. Zajmujemy się wsparciem po-wdrożeniowym oraz modyfikujemy stronę w zależności od potrzeb klienta.
Kiedy następuje rozliczenie za stronę ?
Rozliczenie następuje po wdrożeniu strony internetowej na serwer.

Skorzystaj z bezpłatnej wyceny


Bezpłatnie wycenimy dla Ciebie wybraną usługę. Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

BEZPŁATNA WYCENA

Możesz także zapytać osobiście


512 215 804

Zadzwoń

Facebook