Software house Grupa Improve Sp. z o.o. - ul. Marcelińska 94B/181 Poznań
Wróć

Umów się
na darmową konsultację

  Oferta
  Aplikacje mobilne Łódź

  Aplikacje mobilne Łódź

  Tworzymy dedykowane aplikacje internetowe z myślą o potrzebach przedsiębiorców z Łodzi. Choć główna siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto chce wprowadzić innowacje do swojej działalności. Aplikacje mobilne i webowe dają ogrom możliwości, zapewniają skuteczną promocję i pozwalają na nieustanny rozwój w sieci.

  Projektujemy, budujemy i wdrażamy proste, przyjazne użytkownikom aplikacje webowe i mobilne. U nas zamówisz także zaawansowane produkty internetowe. Dołożymy starań, aby umożliwić Twojej łódzkiej firmie łatwe pozyskiwanie nowych Klientów.

  Aplikacje mobilne Łódź

  Tworzenie aplikacji dla firm z Łodzi

  Aplikacje internetowe sprzyjają skutecznej promocji produktów oraz usług w sieci. Zapewniamy dostęp do produktów prostych w obsłudze, w pełni realizujących Twoje potrzeby biznesowe, a nawet więcej! W dzisiejszej działalności są to rozwiązania wręcz niezbędne, jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż i cieszyć się z realnych zysków.

  Jako firma programistyczna, tworzymy aplikacje mobilne dla firm z Łodzi – szybkie, nowoczesne pod względem graficznym oraz technicznym,  działające w bezpieczny sposób. Twoja oferta z łatwością trafi do wielu potencjalnych Klientów, zostaną z Tobą na dłużej.

  Aplikacje mobilne Łódź

  Tworzenie aplikacji mobilnych – Łódź

  Projektujemy aplikacje mobilne dla łódzkich firm oparte o systemy Android i iOS. Tworzymy oryginalne interfejsy graficzne, stosujemy funkcje wpływające na komfort użytkowania. Przygotujemy najlepsze, innowacyjne dedykowane aplikacje na telefon oraz tablet.

  Nasz software house z Poznania tworzy aplikacje dla klientów z Łodzi z uwzględnieniem zasad UX oraz UI. Powstają w ten sposób produkty intuicyjne, a jednocześnie proste w obsłudze. Wykorzystujemy niezbędne technologie, których potrzebujesz, aby zainteresować Klientów i zrealizować ich potrzeby. Programowanie aplikacji internetowych składa się z wielu etapów, na których wytrwale Ci towarzyszymy. Powstają w ten sposób produkty internetowe niezawodnie działające przez lata.

  Nasz software house działa w Łodzi

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu aplikacji mobilnych i internetowych, korzystając z najnowszych technologii takich jak Symfony, Vue.js, Angular, Elasticsearch, MongoDB, a także Figma i Adobe XD.

  Rozumiemy specyfikę Łodzi – miasta o bogatej historii przemysłowej, które obecnie jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem nowoczesnych technologii. Wszystkie nasze działania są dostosowane do potrzeb lokalnego rynku, a nasze rozwiązania są skrojone na miarę unikalnych wymagań naszych klientów.

  Nasza oferta obejmuje nie tylko tworzenie innowacyjnych aplikacji i stron internetowych, ale także budowę sklepów internetowych opartych o WordPress, kompleksowe usługi programistyczne oraz szeroki zakres usług marketingu cyfrowego.

  Realizacje naszych aplikacji i stron www

  Invento
  Invento

  Strona  internetowa prezentująca katalog produktowy dla spółki Tiptopol. Kompleksowe wdrożenie od zaprojektowania grafiki, oprogramowanie i kompleksowe wdrożenie na serwer klienta.

  Kancelaria Bartkowiak&Kosewski
  Kancelaria Bartkowiak&Kosewski

  Strona internetowa Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnym. Kompleksowe wdrożenie projektu z wykonaniem grafiki, oprogramowaniem.

  focusphoto.pl
  focusphoto.pl

  Strona internetowa dla studia fotografii reklamowej wraz z rozbudowanym portfolio prezentującym najlepsze projekty.

  O nas

  Aplikacje Mobilne, Internetowe - Łódź - Grupa Improve zdjęcie nr 13

  Zakładamy, że zaangażowanie i dbałość o detale w każdym projekcie, to klucz do sukcesu. Dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z uwzględnieniem specyfiki biznesu Klienta.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i profesjonalizm przyczynią się do sukcesu Państwa firmy.

  Dariusz Masztalerz

  CEO Grupa IMPROVE

  Stwórz z nami aplikację lub stronę www

  • 1

   Spotkanie z klientem (osobiście lub na teams)

  • 2

   Opracowanie koncepcji graficznych

  • 3

   Przygotowanie grafiki dla projektu

  • 4

   Akceptacja klienta projektów graficznych

  • 5

   Rozpoczęcie oprogramowania zgodnie z projektami graficznymi

  • 6

   Oddanie projektu do testów

  • 7

   Wprowadzenie feedabacku

  • 8

   Wdrożenie na serwer klienta